WHY NOT

Měl bych podat trestní oznámení?

Jednou jsem slovně urážel jednoho frajera který mě následně zbyl a ublížil na zdravý…jsem v právu když si za to mužů jakoby já protože jsem nu nadával?

Nejlepší odpověď
Kepler

Urážka je taki přestupek a někdy i trestná čin. Já bich tě taky zbyl už jen pro urážka češtyny.

Další odpovědi
hapiky

Já bych to bral jako dobrou zkušenost do života.

Kelt

Každopádně bych doporučoval se poradit s právníkem, aby to napsal on. Ty hrubé chyby jsou strašné. A když máš potvrzení od doktora, tak to můžeš předložit. Soudce vás oba vyslechne a rozhodne.

elkon

Když tě zbyl, tak o nic nejde, horší by bylo, kdyby tě zbil.

ahold

A nebyl to náhodou tvůj češtinář?

plebs

Kritici zachovejte klid je to pravděpodobně dotaz od rákosníka.

ivzez

Ještě pořád Vám zbývá? Co s ním zamýšlíte?
(Nebo Vás zbil a ublížil Vám na zdraví?)

Jestli někdo zbývá, není to trestný čin.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.