Dcera maturuje,profesorka je mladá a dává děvčatům dost najevo
nadřazenost,zato chlapci u ní mají dost volný režim.Zítra píší
zkušeb. připouštěcí test z AJ za 14dní opravdový.Myslela jsem,že se
píše jen připouštěcí test z ČJ.Dcera má strach,že je profesorka
potopí.Jak se zachovat,aby to nikdo z dětí neodnesl a zlomyslná ošklivka
byla po zásluze potrastaná.Je to Soukr.SŠ,roční taxa 25 000.Je to mož
Doplňuji:
Paní profesorka,holky ztrapňuje a dává jim horší známky než klukum.Holky
u ní nemají šanci dostat lepší známku než za 3 a to teď nemluvím jen
o dceři.Při zkoušení dává i slova,která jsou opravdu odborná a ve
škole je neberou a to jen takto zkouší děvčata,kluci jsou u tabule
nejdéle 3min.Není to jen z výpovědi dcery,ale také jiných holek.Co se
týče připouštěcího testu četla jsem že má být jen z ČJ a néé
z AJ.
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? iwetax před 5902 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
A co konkrétně profesorka provedla, že ji chcete po zásluze trestat ? Zatím jsem nic z Vaší otázky nevyčetl. Písemný test je písemný test a je stejný pro všechny. Takže se jen spočtou chyby, posoudí sloh a úprava. Nic kde by se hodnocení dalo překroutit a utajit.
Takovéto problémy se řeší s ředitelem školy.
| 0 Nominace Nahlásit |
Není to trošku divné? Určitě by si „zlomyslné ošklivky“ všimli
ost. kantoři.Nebo – spiknutí?
Spíše to bude norm. dětská politika.
A navíc- je to,jak říkáte,soukromá škola.
|
0
před 5902 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Normálně si na úču stěžujte. Podobnou jsme něli na učňáku, chápu vás. Když je to soukromá škola. tak pohrozte, že dceru kvůli učitelce odhlásíte. A uvidíte, jak se situace změní.
| 0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 1742 | |
| marci1 | 1095 | |
| annas | 762 | |
| quentos | 744 | |
| zjentek | 743 | |
| ivzez | 715 | |
| iceT | 696 | |
| led | 624 | |
| Kepler | 540 | |
| hanulka11 | 535 |
| Těhotenství |
| Děti a rodičovství |
| Partnerství, manželství |
| Přátelé |
| Ostatní rodina a vztahy |