Avatar uživatele
Máca 2

Maturita na Soukromé škole

Dcera maturuje,profesorka je mladá a dává děvčatům dost najevo nadřazenost,zato chlapci u ní mají dost volný režim.Zítra píší zkušeb. připouštěcí test z AJ za 14dní opravdový.Myslela jsem,že se píše jen připouštěcí test z ČJ.Dcera má strach,že je profesorka potopí.Jak se zachovat,aby to nikdo z dětí neodnesl a zlomyslná ošklivka byla po zásluze potrastaná.Je to Soukr.SŠ,roční taxa 25 000.Je to mož
Doplňuji:
Paní profesorka,holky ztrapňuje a dává jim horší známky než klukum.Holky u ní nemají šanci dostat lepší známku než za 3 a to teď nemluvím jen o dceři.Při zkoušení dává i slova,která jsou opravdu odborná a ve škole je neberou a to jen takto zkouší děvčata,kluci jsou u tabule nejdéle 3min.Není to jen z výpovědi dcery,ale také jiných holek.Co se týče připouštěcího testu četla jsem že má být jen z ČJ a néé z AJ.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? iwetax před 4297 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

A co konkrétně profesorka provedla, že ji chcete po zásluze trestat ? Zatím jsem nic z Vaší otázky nevyčetl. Písemný test je písemný test a je stejný pro všechny. Takže se jen spočtou chyby, posoudí sloh a úprava. Nic kde by se hodnocení dalo překroutit a utajit.

Takovéto problémy se řeší s ředitelem školy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Není to trošku divné? Určitě by si "zlomyslné ošklivky" všimli ost. kantoři.Nebo - spiknutí?
Spíše to bude norm. dětská politika.
A navíc- je to,jak říkáte,soukromá škola.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Normálně si na úču stěžujte. Podobnou jsme něli na učňáku, chápu vás. Když je to soukromá škola. tak pohrozte, že dceru kvůli učitelce odhlásíte. A uvidíte, jak se situace změní.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy