Heydulak

Matematická otázka za milion dolarů?

Je pravda, že všechny netriviální nulové body Riemannovy zeta-funkce v rovině komplexních čísel mají reálnou část rovnu 0,5? Jaký je Váš názor a máte pro něj vysvětlení nebo důkaz?

Nejlepší odpověď
Kepler

Teď jsi nás všechny dostal! Kdysi jsem to věděl, ale zaboha si nemůžu vzpomenout. Kdybych věděl, že je to za milión, tak bych si to tehdy poznamenal. Já blbec! Stejně tam máš nejspíš chybu, když si to nemůžu vybavit 🙂

Další odpovědi
Lamalam

Slavná Riemannova hypotéza zatím nemá důkaz a ty nemáš milion dolarů.

marci1

Kdybychom to věděli, tak máme milión dolarů. Hádanka tisíciletí asi není jen tak lehká. 🙂

led

Mať tak vaše starosti a moje milióny…
PS.
nie „dolarů“
„Jaký je Váš názor a máte pro něj vysvětlení nebo důkaz?“
Taký je môj názor a mám preňho vysvetlenie aj dôkaz.