Avatar uživatele
mosoj

Máte zkušenosti se serverem ušetřeno.cz ?

Využil jste někdo při přechodu na jiného dodavatele energií služeb tohoto serveru.Je to opravdu bezplatné nebo se za tím skrývá nějaký utajený poplatek ?

Mimo to, že se nyní odpovídá úplně na něco jiného než byla otázka, si dovoluji upozornit že otázka je stará 5,5 roku !!! Ano server si za služby nic neúčtuje!! a jejich služby jsem využil před 5 lety s tím že mně pomohli zpracovat srovnání více obchodníků a tím jsem rychle získal přehled. Ostatní jsem si již zařizoval sám. Takže proti svému původnímu dodavateli šetřím již 5 let. V té době jsem měl platit RWE za plyn 48 000 ročně!!!! Přechodem jsem spadl na 30 000 a dnes platím za stejnou spotřebu 25 000 Kč u stejného dodavatele. Nechápu kdo ještě může od RWE či INOGI ( nebo jak se ten spolek jmenuje) odebírat energie. Mám individuální tarif, který nikdo nemůže srovnávat, protože ho nezná a ani nezná vašeho dodavatele pokud mu ho nesdělíte. Přesto při prvním oslovení již ví kolik ušetříte. Mimochodem, ušetřit přechodem 11 000 Kč a přecházet až nyní, je zcela nezodpovědné vůči svým financím.

Upravil/a: mosoj

Zajímavá 0 před 2346 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kazisvět

Ušetřeno.cz a další podobné servery (uspory.cz, tarifomat.cz …) žijí z provizí za zprostředkovanou smlouvu. Takže má smysl je využít, nic platit nebudete, ale berte na vědomí i nevýhody:

  • když jim předáte na sebe kontakt, zařadí si Vás do jejich databáze a velmi pravděpodobně vám budou volat s různými nabídkami
  • konkrétně u dodavatelů energií je problém, že ČEZ odmítá těmto zprostředkovatelům platit provize a tak uvidíte, že nikdy nevyjde, že nejlepší nabídka je od ČEZu 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
lukinos

Bohužel dany server je sama lež..ten kdo zaplati nejvíc tak vychazi nejlepe.Idealní volba je se podivat na ceniky společnosti a porovnat nabidky

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Antonín Mlýn

Varuji před využitím tohoto serveru ušetřeno.cz.Be­zohledně lžou a vůči důchodcům se chovají jako šmejdi.Pan Jarolím se nechá zapírat při telefonickém dotazu, když vás nechá opakovaně posílat zbytečně dop.dopisy..Opověď na e-mail nedostanete.Vedoucí paní Ungerová si dělá z lidí legraci.Prý dostanete poukázky na nákup v Albertu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
faap

Dobrý den,
služeb usetreno.cz jsem využil již před rokem a půl, když jsme dostavěli dům a rozhodovali se, jakého dodavatele elektřiny zvolíme. Je to opravdu bezplatné, my si přes ně potom nechali dodavatele elektřiny zprostředkovat a nelitujeme. Ve firmě jsou moc milí lidé, vyjdou vstříc a srovnávač nám dost pomohl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jirvas

Mám to vyzkoušený a je to opravdu bez poplatku. U energií třeba tolik ne, ale u tarifů jsou schopni nabídnout i takové tarify, které nejsou veřejně dostupné (výhodnější). Já jsem se serverem spokojenej.

K tomu porovnání a výhodnosti – když použijete filtry, tak lze dodavatele řadit podle úspory, nicméně úspora by neměla být jediné měřítko.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
petmur

ja mam s usetreno dobry zkusenosti ten web vam vlastne srovnava nejruznejsi nabidky od dodavatelu plynu po poskytovatele pujcek a pokud prejdete do srovnani tak vam vyjde hezkej prehled kde se muzete podivat kde maji nejvyhodnejsi urok cenu atd vsechno je zadarmo a dokonce si jde pres web i sjednat smlouvu takze si nemyslim ze by se mohlo jednat o „smejdy“ nikdo vam tam nic nevnucuje

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Naletěl jsem

Ušetřeno.cz.. to mi zase někdo něco poradil.. Zásadně nedoporučuju.. Pán mi do telefonu naslibuje tarif, kde budu mít standartně volání, sms zdarma k tomu 200 MB internetu + 30gb internetu na 2 roky ( takže 1,45 gb na měsíc ) + že si můžu na datomatu ještě " ulovit " data a aktivovat..
Takže.. 30 gb dostanu na 2 měsíce pak to už neplatí, datomat nefunguje jelikož tento tarif nepodporujou.. takže suprovka (y) díky za další starosti Pane Jiří Šach. !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LadKle

Zkušenost s ušetřeno cz zatím špatná. Bylo mi na podzim 2016 slíbeno, že pokud přejdu od operátora 02 k Vodafone před ukončením smlouvy, bude mi ušetřeno cz kompenzovat zaplacenou smluvní pokutu od 02, uvěřil jsem a přešel k Vodafone. Nejdříve mi byla slíbena kompenzační částka 800 Kč, potom se operátorka omluvila, že částka byla snížena na max.500 Kč a následně mi bylo sděleno, že tato částka nebude vyplacena hned, ale k termínu nejpozději k 12.3.2017. Sou­hlasil jsem, ale přesto, že jsem poslal všechny požadované podklady k proplacení a před několika dny písemné upozornění, že sliby se mají plnit, jsem zatím žádné peníze neobdržel. Takže pozor, pokud bude slibována od ušetřeno.cz nějaká finanční kompenzace buďte opatrní, může to být klamavá informace a pouze obchodní trik k nalákání nového zákazníka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JancaVy

Ahoj, chci se s vámi podělit o recenzi na usetreno.cz. Postavili jsme si s manželem dům a přemýšleli, jak co nejlépe najít nejlevnějšího dodavatele pro energie (plyn+elektřina). Po chvíli jsme se rozhodli pro tento portál. Po vyplnění bezplatného dotazníku jsme byli informování, že nám dojdou smlouvy… No abych to nenatahovala, čekali jsme na smlouvy strašně dlouho. Skoro jsem myslela, že na nás zapomněli, ale nakonec jsme se dočkali :) už bydlíme 2,5 roku. Co jsme se ptali známých, úspora na elektřině cca 1500kč a úspora na plynu cca 2800kč. Jsme rádi, že jsme to nakonec nevzdali. DOPORUČUJI!!! :)

Upravil/a: JancaVy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PetrSkalsky

Mám zkušenosti s tímto portálem. Refinancovali mi tarif na mobil, takže nevím co energie… Ale to co jsem požadoval já dopadlo na jedničku :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Renatka2

Z mé strany určitě povedený nápad, kterému chybí málo k dokonalosti, ale funguje. Potřeboval jsem poradit s mými tarify na plyn a elektřinu a ačkoliv jsem si sice počkal, ve výsledku jsem opravdu peníze ušetřil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Candy21

Energie dopadli taky celkem dobře :) pár tisíc navíc to hodilo tak fajn.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funny25

Můžete mi říct Candy o jaké energie se jednalo?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Janička963

Díky za rady, nejspíše to vyzkouším :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Broukk

Já jsem díky ušetřeno kompletně změnila dodavatele plynu a elektřiny, ročně mám úsporu 11 tisíc, takže jsem opravdu ráda je to skoro 1000 za měsíc 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bob2

Já jsem díky nim ušetřil za výdaje na telefon, platil jsem každý měsíc strašně moc, a teď jsem se dostal na 1/3 výdajů

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Renty

Díky ušetřeno jsem si zařizoval půjčku, dostal jsem se na velice solidní úrok 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ivik888

Já mám díky ušetřeno levnější povinné ručení 🙂 opravdu to funguje a jsou velice solidní, domluva perfektní 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Leny85

Ta kalkulačka mobilních tarifů je super 🙂 budu s něma měnit tarif 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rony Reny

Refinancoval jsem půjčku díky ušetřeno 🙂 parádní mají nové aktualizované informace z trhu 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Petra.carna

Je dobré, že při počítání plynu dokáží srovnat tolik dodavatelů, a člověk přitom nemusí zvednout zadek ze židle 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Eduard Marek

Vyřizoval jsem skrze ušetřeno povinné ručení, komunikace je s jejich vedením velice na profesionální úrovni a vše dopodrobna vysvětlí 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Strejchov

Podařilo se nám ušetřit díky rodinnému tarifu, který jsem našla skrze ušetřeno 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kockovka

Vyřídila jsem zdárně hypotéku díky tomuto portálu, to jaké jsem od nich dostala srovnání, bych sama ani nedohledala 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Derko

Pokud chce člověk opravdu výhodný datový tarif, tak doporučuji :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamarko

Tým z ušetřena mi velice pomohl s konsolidací mojí půjčky, velice příjemné jednání 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Slesova

Moje zkušenosti jsou velice dobré, při přechodu na jiný tarif mobilní, nemusela jsem nic řešit, jen podepsat novou smlouvu, a mám mnohem více volných minut a datového připojení za menší cenu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Smartko

Já jsem hledal pojištění mého vozidla a tým z ušetřena mi v tom hodně pomohl, a našel pro mě nejvhodnější možnost 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kajisek.lise

Ideální služba pro člověka, který se nedokáže sám zorientovat v nabídkách dodavatelů energií, vyberou tu nejlepší variantu a připraví i smlouvu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Palickacek

Velice mi ušetřeno pomohlo při vyřizování hypotéky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alfik58

Já mám zkušenosti dobré, hledal jsem levnější tarif, a to se mi díky nim i povedlo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Robokop1

Mají velice aktualizované informace, dlouho jsem sledoval termínované vklady a na ušetřeno jsem našel super roční výnos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Karolinkas

Velice doporučuji pro vyřízení povinného ručení na automobil platím o 30% méně

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Palda.paldis

Hodně cestujeme s přítelkyní a několikrát jsem využil ušetřeno pro sjednání cestovního pojištění a je to super, vše vyřídí za vás

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Petrovskalui

Přes ušetřeno jsem si našla levnějšího dodavatele plynu a elektřiny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Slaskyova

Já jsem přes ušetřeno hledala hypoteční úvěr a ušetřilo mi to spoustu času, že jsem to nemusela vše obíhat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nizozem

Já jsem přes srovnávací portál ušetřeno našel levnějšího dodavatele plynu i elektřiny a navíc jsem nemusel řešit ani svého současného dodavatele, vše vyřeší za vás.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Koletka

Já mám zkušenost s portálem ušetřeno opravdu dobrou, díky nim mám mnohem levnějšího dodavatele plynu a elektřiny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bbouvka

Moje zkušenost je velice dobrá, když jsem se rozhodnul přejít na jiného dodavatele energií, tak jsem to nemusel řešit já, ale vše vyřeší za vás.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Popkorny

Já jsem si na ušetřeno našel levnějšího dodavatele plynu a elektřiny, takže ročně opravdu hodně ušetříme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Renikled

Se srovnávacím portálem ušetřeno mám dobrou zkušenost, díky přechodu na levnějšího dodavatele plynu, kdy jsem se nemusel skoro o nic starat, vše zařídí i přestup.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Keato Keato

Já si na jejich webu chtěl ověřit zda existuje něco výhodnějšího mezi telefonníma operátorama, než Kaktus, který teď používám. Služby, které teď mám asi za 150kč mi nabídli za 350 Kč. Že existuje Dobíječka, kdy je možné získat 100% kreditu navíc, oni asi neví. Za chvilku mi volala prodavačka, která měla velice slabé znalosti. O Dobíječce nevěděla a říkala, že operátor Kaktus asi bude zrušen tak jako i ostatní virtuální operátoři. Informace o dostupných balíčkách na jejich webu jsou zastaralé.

Upravil/a: Keato Keato

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Keato Keato

Zajímalo by mě, kolik pozitivních zkušeností sem uvedl sám provozovatel webu Ušetřeno.cz

Avatar uživatele
Petrovskalui

Také mám dobrou zkušenost se srovnávacím portálem ušetřeno, našla jsem si opravdu levnější dodavatele plynu a elektřiny.

před 2013 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Bob2

Mě se vyplatilo přes ušetřeno zařídit nové povinné ručení, které je od toho minulého o 30% levnější.

před 2015 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Broukk

Já jsem přes ně našla levnějšího dodavate plynu a elektřiny, takže za mě super srovnávací portál.

před 2021 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Candy21

Jednalo se o elektřinu :)

před 2360 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Vosák

Podle mě je to celkem seriozní srovnávač, jinak nějaké aktuální info k němu je tady http://kalkulac­kaenergie.com/u­setreno-cz-recenze-diskuze-zkusenosti/

před 2870 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Nizozem

Já jsem byl také spokojen, už jsem tam řešil plyn a elektřinu a povinné ručení na auto.

před 1950 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Bbouvka

Jo ono je dobré, že zařídí vše potřebné k přestupu na nového dodavatele energií a připraví vše k podpisu…

před 1924 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Michalant

Na plyn a elektriku je to fakt super, našel jsem tam levnější plyn a ušetřeno za mne vyřešilo všechny starosti s přestupem.

před 1866 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek