Avatar uživatele
Jack 12323

Kolik ročně ušetří vaše domácnost ?

Zajímavá 0 před 1656 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Ty woe… A kde jsou data, z čeho šetříme?

Už jsem ti to vysvětloval, Jacku- prostě NEMÁŠ UTRÁCET! Vizhttps://www­.odpovedi.cz/o­tazky/od-kolika-milionu-je-cech-povazovan-za-bohateho

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Klaproth

Právě jsem se rozhodl, že si nekoupím vilu na Ořechvce, ušetřil jsem 25 milionů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Nevím, kolik ročně ušetří moje domácnost, ale já ušetřím měsíčně přesně 3.275 Kč, pokud nepoužiji peníze na variabilní výdaje (potraviny a nápoje – které si sám koupím, dary, bankovní poplatky a ostatní). Do toho nepočítám svoje investice, které generují zisk.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Záleží na konkrétní položce ve vtahu k čemu. Typicky dnes oproti dobám mládí DOST ušetřím na položce chlast, bary/noční kluby, ženy. A to navzdory tomu, že si (sem tam) kupuji jen jakostní vína v úplně jiných cenových kategoriích, než kdysi. (JNJ, je to z nouze cnost, přiznávám. Chlastat [a spoustu dalších bezva věcí] mám lékařem zakázáno, takže když už hřešit, tak ať to za to stojí. ;) :D) A když občas zajdu do společensko vzdělávací informační instituce na mariáš, syrečky/utopence a obecné zvýšení osobnostního rozhledu, tak těch několik pivek obvykle pokryji z výhry. ;) :D :D

Nemůžu si pomoci, ale neměls na mysli kolik USPOŘÍTE? (spoření a šetření NENÍ to samé) ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Asi tak mega. A proto ji lze považovat za bohatou domácnost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Nesmyslně položená otázka. Ušetří na čem? Jak? Ušetřit lze například výměnou žárovek (možná), změnou spotřebitelských návyků, snížením požadované teploty na vytápění, sprchováním se ve studené vodě,…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek