Jack 12323

Kolik ročně ušetří vaše domácnost ?

Odpovědi
zjentek

Ty woe… A kde jsou data, z čeho šetříme?

Už jsem ti to vysvětloval, Jacku- prostě NEMÁŠ UTRÁCET! Vizhttps://www­.odpovedi.cz/o­tazky/od-kolika-milionu-je-cech-povazovan-za-bohateho

Klaproth

Právě jsem se rozhodl, že si nekoupím vilu na Ořechvce, ušetřil jsem 25 milionů.

Rokio

Nevím, kolik ročně ušetří moje domácnost, ale já ušetřím měsíčně přesně 3.275 Kč, pokud nepoužiji peníze na variabilní výdaje (potraviny a nápoje – které si sám koupím, dary, bankovní poplatky a ostatní). Do toho nepočítám svoje investice, které generují zisk.

aliendrone

Záleží na konkrétní položce ve vtahu k čemu. Typicky dnes oproti dobám mládí DOST ušetřím na položce chlast, bary/noční kluby, ženy. A to navzdory tomu, že si (sem tam) kupuji jen jakostní vína v úplně jiných cenových kategoriích, než kdysi. (JNJ, je to z nouze cnost, přiznávám. Chlastat [a spoustu dalších bezva věcí] mám lékařem zakázáno, takže když už hřešit, tak ať to za to stojí. ;) :D) A když občas zajdu do společensko vzdělávací informační instituce na mariáš, syrečky/utopence a obecné zvýšení osobnostního rozhledu, tak těch několik pivek obvykle pokryji z výhry. ;) :D :D

Nemůžu si pomoci, ale neměls na mysli kolik USPOŘÍTE? (spoření a šetření NENÍ to samé) ;) :D :D

nyjono

Asi tak mega. A proto ji lze považovat za bohatou domácnost.

Dochy

Nesmyslně položená otázka. Ušetří na čem? Jak? Ušetřit lze například výměnou žárovek (možná), změnou spotřebitelských návyků, snížením požadované teploty na vytápění, sprchováním se ve studené vodě,…