lilalola69

Máte zkušenosti s přivyděláváním na internetu klikáním na reklamy?

Četla jsem o tom na pár webech a lidé si to chválí. Nejsou to nějak velké částky, jenom opravdu na přivydělání.

Odpovědi
Kepler

Jo, jednou jsem to zkoušel. Nejdřív snižovali částku a pokud už mělo dojít k nějaké výplatě, tak to zrušili. Je to normální podvod.

quentos

Viz podobná otázka: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zustal-nekdo-verny-klikackam ; smysluplný přivýdělek to je prý pouze tehdy, když si seženete dostatek „referralů“, tedy lidí, kteří se o dané klikačce díky Vám dozvědí a začnou tam klikat taky. Bez referralů je to ztráta času za směšně malou částku, nehledě na to, že velká část klikaček je podvod, kde nedostanete ani tu malou částku (pokud některá klikačka slibuje větší částky, je to podvod automaticky – kupeckými počty lze dojít k tomu, že by její zakladatel byl za chvíli na bubnu, kdyby plnil, co slibuje).

gecco

„lidé si to chválí“???
🙂
Maximálně tak ti, kteří ti v marné (což ještě nevědí) touze nabízejí referral…
🙂
Klidně klikej – nevyděláš si nic…
A to tvrdím s téměř 100% jistotou…

Fyzik

Myslím si, že pokud pod sebe opravdu dokážeš nalákat opravdové referraly, tak to asi fungovat může, sám jsem to před léty zkoušel (před pěti lety, dnes už ale tyhle servery neexistují, asi to není úplně zdravý byznys). Podváděl jsem s více účty a podařilo se mi si dva dolary přeposlat na paypal, ale takové to šaškování s nákupem referralů je řekl bych podvod. Jsou to řekl bych stroje, které ti přinesou vždy méně, než kolik do nich vložíš.

Osobně pokud člověk má schopnost nadchnout lidi kolem sebe, má radši dělat Amway nebo investiční poradenství, tam se dají vydělat velké peníze, ale ani to není úplně zdravý byznys. Kdo si tím prošel, ví.

anonym

Tři roky klikám na toto.http://www­.coinformail.cz .Ze začátku lákali na cílovou částku 2000 Kč a reklama byla za 5 Kč.Po roce snížili částku za reklamu na 3 Kč a vloni v létě už zvýšili cílovou částku ( penīze, které dostanete po skončení) na 2500.
Takže po třech letech mám naklikáno 1500 a cílová částka se stále vzdaluje.

arachis

Klikám už asi 5 let a ještě nemám částku k výplatě, ale známý to podchytil včas a udělalo mu hodně, že to doho zapojil lidi a tak ten už si 1000Kč vybral, ale zdanili mu to.