Pokročilý

Zůstal někdo věrný "klikačkám"?

Např. http://snipurl.com/…
Dosáhli jste např. druhé úrovně nebo už jste si mohli vybrat 1000,-?
Popř. znáte další, které vyplácejí (slyšel jsem o zumail)
Po roce a půl už jsem lehce skeptickej, ale četl jsem i komentáře lidí, který údajně dostali.
(omlouvám se, pokud někomu vadí, že už to tu bylo, jenom chci zjistit jak je to teď)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nezůstal, vyprd jsem se na to ;{))> vždy mě odradily komentáře lidí, kteří nedostali nic. Komentáře těch, kteří údajně dostali, mohou být vymyšlené majitelem webu...

Další odpovědi:

Zlatý

Ne, takovym vecem se vyhybam velkym obloukem. Nejsem tak naivni, abych veril, ze dostanu nejakesolidni penize. Tohle je vsechno zalozeny na letadlu....

Stříbrný

Tak já zatím klikám.Za půl roku jsem teprve na 500 Kč.Takže to zkusím dále, jestli něco dostanu.

Bronzový

Skončil jsem někde na 400 ! Ze začátku to šlo alespoň po korunách, teď to byly halíře a to než bych naklikal alespoň do tisícovky ....

Zlatý

Klikám na ermaily i na zumaily,na tom prvním klikám skoro rok a půl a mám naklikáno něco málo přes 600 na zumailu klikám půl roku a tam mám skoro 600,takže teprve uvím jestli něco dostanu nebo nedostanu.

Bronzový

Neklikejte na odkaz! Jedná se o referenční ID a když na to kliknete on dostane prachy!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.