Máte zkušenosti s internetovými seznamkami? Můžete doporučit?

Odpovědi
Tw!st

Doporučil bych se jít seznamovat spíše mezi lidi (až to bude samozřejmě možné). Třeba někdo na seznamce našel tu pravou osobu, ale z mojí zkušenosti jsou 90% uživatelů (uživatelek) seznamek jak bych to řekl, prostě nevhodní. Ať už se jedná o ženy, které chtějí tahat peníze, nebo mají 5 dětí, nebo jsou povahově nesnesitelní. Když už se chceš seznámit po internetu, doporučil bych raději někoho oslovit na sociálních sítích. Facebook nebo ještě více žen používá třeba Instagram.

Arne1

Rozhodně ne ty placené na které ti všude vyskakují reklamy.
Spíše zkus rande.cz, libimseti.cz,stes­ti.cz

df

Znám osobně jeden pár, který se seznámil přes libimseti.cz. Po prvním rande ho absolutně odmítla, ale on jí tak dlouho otravoval, než nepodlehla.