Avatar uživatele
Moni27

Máte zkušenost s mobilem Samsung i9000 Galaxy S?

moc se mi líbý a moc bych ho chtěla sicce sina něj ještě našetřit :-) ale s paušálem by to tak hrozný nebylo... Jsou s nim problémy nebo... ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kropitko před 4105 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

no, je to prakticky ten nejlepší dotykový telefon na trhu. Co k tomu víc říct :-) Dostanete do rukou výkvět mobilních technologií s rychlým procesorem, 3D hrami, stovkami tisíc aplikací a moderním operačním systémem.

Jediný skutečný problém který s tímto telefonem můžete mít, je jeho výdrž na baterie (nebývá delší než 1 den ...)

Sluší se připomenout, že mezi chystanými novinkami na příští měsíce se objevil jeho nástupce "Galaxy i9100 S II" http://mobilni-telefony.heurek a.cz/… a předpokládá se, že po jeho uvedení půjde cena původního Galaxy S dolů.

technicky a cenově je srovnatelný snad jen HTC DESIRE HD, viz http://mobilni-telefony.heurek a.cz/… , tak si je když tak porovnejte který vám bude vyhovovat lépe ...

kdybych si osobně vybíral telefon v této době, bych určitě počkal na dvoujádrové telefony jako třeba LG Optimus 2X http://mobilni-telefony.heurek a.cz/… nebo telefon s 3D displejem a 3D kamerou LG OPTIMUS 3D, výhoda dvoujádrových telefonů je v jejich okamžité odezvě za všech okolností (i kdyby se zrovna na pozadí stahovala pošta a instalovala nová verze aplikace z android marketu).

///////////

cenový tip:
pokud vám dělá problém našetřit tak velkou částku, nemusíte kupovat hned to nejlepší, zkuste třeba LG OPTIMUS ONE http://mobilni-telefony.heurek a.cz/… , vejde se do 5000,- i bez paušálu. Pokud jde o výkon sice není na absolutním vrcholu, přesto laik by to obvykle nepoznal :-) Prakticky totiž zvládne skoro totéž co ten galaxy s.

další cenový tip:
Pokud se vám vyloženě líbí design Galaxy S, můžete zkusit jeho levnější variantu Galaxy ACE zde http://mobilni-telefony.heurek a.cz/…

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika