dust8

Máte vytříbený vkus?

Nejlepší odpověď
Schluker

Jiná odpověď

Jak v cem, otazka je na me moc obecna. Tam, kde mam vytribeny vkus obvykle chybi kapital k jeho realizaci :)

Další odpovědi
Tabea

Ano, protože...

Proč ne ;)

Kepler

Jiná odpověď

Popravdě nevím. Už mi pár žen řeklo, že na chlapa mám dobrý vkus, ale nejsem si jistý, jestli tím náhodou nemyslely sebe 🙂. Co ale vím, že kýč poznám a že můj vkus je dost svébytný. Nepatřím mezi mainstream.

Kelt

Jiná odpověď

Podle ostatních členů rodiny jsem divný a to i se svým přístupem ke vkusu. Ale to neznamená, že to co uznává většina se musí líbit i mně.

RyuzakiKate

Ano, protože...

… to souvisí s dospíváním. Malé děti většinou nemají předsudky a neodsuzují na první dobrou, za utváření osobnosti do velké míry mohou rodiče. Troufám si tvrdit, že oba moji rodiče poznají kvalitní umění, ať už se jedná o obrazy, hudbu či literaturu, a zaseli do mě tak kvalitní semínka :) Jen na (svůj) módní vkus jsem si musela přijít spíš sama :)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.