22aa

Máte ve svém kanálu na Youtube kromě filmů a seriálů i videa z VHS?

Dobrý den.
Pošlete mi prosím odkazy z Youtube s VHS videi?
Něco bych chtěl vidět z let 2002, 1994, 1998 atd.
Pokud nemáte ještě kanál Youtube, tak se zaregistrujte a vytvořte kanál a nahrajete mi videa z VHS na Youtube?
Mám novou mp4 Sencor a chtěl bych vidět něco furt jiného.
Prosím pokud nemáte svá videa z VHS, tak mi každý měsíc nahrajte alespoň 10 videí z ČT1, ČT2, Nova, Prima (reklamy, zprávy, volby, sport atd.) kromě filmů které mě nebaví a i například videa z premiéry TV atd.
Pokud je pročerpám, budu vás informovat, že budu tvořit odpočítávadla kvůli videím.
Děkuji. Pokud máte své VHS kazety, tak prosím zálohujte z VHS rekordéru připojený k PC a pak nahrát na Youtube. Vaše 22aa

Nejlepší odpověď
Klaproth

Tohle není otázka, to je docela drsné opruzování.

22aa

¨co znamená opruzování