bolak

Jaký televizní seriál byl pro vás vyloženě návykový?

Nejlepší odpověď
Drap

Krteček a Rumcajs

Další odpovědi
brillant

Jen počkej, zajíci!

Bublinnka

Přátelé, Sex ve městě, Ally McBealová

manon

Nejsem televizně návykový typ, poslední dobou jsem spíš netelevizní typ :), naposled, co si vzpomínám, že jsem chtěla vidět každé pokračování a celkem se na to soustředila, tak to byl seriál Útěk z vězení (Prison Break) – ale s postupem seriálu do dalších sérií i tam zájem opadal.

elvan

pro mě coby studenta psychologie to je anatomie lži a jediné, co mě drží od větší dávky než jeden díl denně je to, že mi brzy dojdou :)
Doplňuji:
jo a šestidílná pohádka O ztracené lásce, trochu hororová a jedním dílem naprosto zkažená, ale nemohla jsem si pomoct :)

anonym

Jako milovník nových technologií a sci-fi jsem si nemohl nechat uniknout jediný díl Hvézdné brány.

Damiana

Jako módou a vztahy posedlá holka musím říct Sex ve městě. A hned v závěsu M. A. S. H. a Simpsonovi.
Z českých jednoznačně Nemocnice na kraji města (pouze prvních dvacet dílů).

iceT

MacGyver,Smallvi­lle,a pak ještě ty na které se dívám v kuse,teď momentálně třeba Grimm,v létě to byl Můj přítel Monk.

briketka10

Přátelé, Útěk z vězení, Sex ve městě,
Zoufalé ženy, Ženy na stromech :D
a Divoký Anděl mě zasáh kvůli Facundovi
Aranovi, ale to přeci bolaku už víš :))
http://img2.bdbpho­tos.com/images/o­rig/j/a/ja14vqbq44q54qqv­.jpg

někdy vysílaly epizody pozdě, tak jsem
jich dost neviděla, ale u některých říkaly
co se dělo v minulých dílech :)
Doplňuji:
jé to nebyly Ženy na stromech, ale Muži na stromech !!

RedC22

Svýho času Stargate SG-1. Momentálně asi nejvíc ujíždím na Doctor Who.

radce

Pokud lze za seriál považovat pořad „Sešlost“ Luďka Nekudy, tak to je jednoznačný vítěz, vtipné scénky i inteligentní hrátky s češtinou mě vždy dostávaly.
A jinak jednoznačně M.A.S.H., dodnes mám z televize nahrané všechny díly na VHS…

Adiska

Tak ráda jsem koukala na Akta X, že by byl návykový se říct nedá, neseděla jsem u toho pořád přišel mi to jako zajímavý seriál na to dobu, když to frčelo. Ale filmy typu Esmeralda, Divoký anděl tak ty jsem nemusela vidět pořád:-) Jinak jsou dokoukala Červeného trpaslíka ten nikde nezklame a ještě mě bavila Andromeda. Sci-fi vede.

anonym

Pro mě byly návykové skoro všechny seriály za komunistů.Vždycky jsem pracoval na směny a večerní díl opakovali druhý den dopoledne.Po revoluci když začaly seriály na různých televizích, tak jsem se zařekl, že na žádný se dívat nebudu, ( pracoval jsem opět na několik směn) protože žádný další den neopakovali a abych si kvůli tomu koupil video či v dnešní době jinou technologii, tak na to je škoda peněz.Ty potřebuji na důležitější věci než na tato zařízení.

Rocker

Ztraceni

anonym

mash
red dwarf
star gate

no a potom televizne noviny.

Olmann

Teorie velkého třesku. Pro mě jednoznačně nejgeniálnější seriál.

bolak

radce: fakt jo? nekuda jo? :) tak toho já zase, řekněme že „nemusím“ :)

radce

Tak to já ho fakt můžu! Nejen kvůli té češtině, i proto že přes politické „klacky pod nohama“ se dokázal prosadit. Bohužel na to pravděpodobně i „dojel“…