Avatar uživatele
bolak

Jaký televizní seriál byl pro vás vyloženě návykový?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, manon, redy, briketka10, anonym, radce před 4088 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Krteček a Rumcajs

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
brillant

Jen počkej, zajíci!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bublinnka

Přátelé, Sex ve městě, Ally McBealová

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Nejsem televizně návykový typ, poslední dobou jsem spíš netelevizní typ :), naposled, co si vzpomínám, že jsem chtěla vidět každé pokračování a celkem se na to soustředila, tak to byl seriál Útěk z vězení (Prison Break) – ale s postupem seriálu do dalších sérií i tam zájem opadal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elvan

pro mě coby studenta psychologie to je anatomie lži a jediné, co mě drží od větší dávky než jeden díl denně je to, že mi brzy dojdou :)
Doplňuji:
jo a šestidílná pohádka O ztracené lásce, trochu hororová a jedním dílem naprosto zkažená, ale nemohla jsem si pomoct :)

Upravil/a: elvan

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jako milovník nových technologií a sci-fi jsem si nemohl nechat uniknout jediný díl Hvézdné brány.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Jako módou a vztahy posedlá holka musím říct Sex ve městě. A hned v závěsu M. A. S. H. a Simpsonovi.
Z českých jednoznačně Nemocnice na kraji města (pouze prvních dvacet dílů).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

MacGyver,Smallvi­lle,a pak ještě ty na které se dívám v kuse,teď momentálně třeba Grimm,v létě to byl Můj přítel Monk.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Přátelé, Útěk z vězení, Sex ve městě,
Zoufalé ženy, Ženy na stromech :D
a Divoký Anděl mě zasáh kvůli Facundovi
Aranovi, ale to přeci bolaku už víš :))
http://img2.bdbpho­tos.com/images/o­rig/j/a/ja14vqbq44q54qqv­.jpg

někdy vysílaly epizody pozdě, tak jsem
jich dost neviděla, ale u některých říkaly
co se dělo v minulých dílech :)
Doplňuji:
jé to nebyly Ženy na stromech, ale Muži na stromech !!

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RedC22

Svýho času Stargate SG-1. Momentálně asi nejvíc ujíždím na Doctor Who.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
radce

Pokud lze za seriál považovat pořad „Sešlost“ Luďka Nekudy, tak to je jednoznačný vítěz, vtipné scénky i inteligentní hrátky s češtinou mě vždy dostávaly.
A jinak jednoznačně M.A.S.H., dodnes mám z televize nahrané všechny díly na VHS…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Adiska

Tak ráda jsem koukala na Akta X, že by byl návykový se říct nedá, neseděla jsem u toho pořád přišel mi to jako zajímavý seriál na to dobu, když to frčelo. Ale filmy typu Esmeralda, Divoký anděl tak ty jsem nemusela vidět pořád:-) Jinak jsou dokoukala Červeného trpaslíka ten nikde nezklame a ještě mě bavila Andromeda. Sci-fi vede.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pro mě byly návykové skoro všechny seriály za komunistů.Vždycky jsem pracoval na směny a večerní díl opakovali druhý den dopoledne.Po revoluci když začaly seriály na různých televizích, tak jsem se zařekl, že na žádný se dívat nebudu, ( pracoval jsem opět na několik směn) protože žádný další den neopakovali a abych si kvůli tomu koupil video či v dnešní době jinou technologii, tak na to je škoda peněz.Ty potřebuji na důležitější věci než na tato zařízení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Ztraceni

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

mash
red dwarf
star gate

no a potom televizne noviny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Olmann

Teorie velkého třesku. Pro mě jednoznačně nejgeniálnější seriál.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

radce: fakt jo? nekuda jo? :) tak toho já zase, řekněme že „nemusím“ :)

před 4088 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
radce

Tak to já ho fakt můžu! Nejen kvůli té češtině, i proto že přes politické „klacky pod nohama“ se dokázal prosadit. Bohužel na to pravděpodobně i „dojel“…

před 4086 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek