jirka F

Máte v současné době lidského partnera/ku?

Já zatím ne.Uvidím jestli někdy nějaká příjde.Do společnosti moc nechodím tak to bude asi tím.

Nejlepší odpověď
ivzez

d) nechci se vyjadřovat mám jiný názor

Ne, že by vzájemné mytí nemohlo být příjemné, nebo že by člověk
v případě potřeby partnerovi/par­tnerce při mytí rád nepomohl, ale přece
jen by asi bylo lepší mít partnera/partnerku, který/á se myje sama.

Ale tak striktně (viz druhá možnost v anketě) mytí předem odmítnout?

Další odpovědi
zvonisek

c) uvažuji o tom výhledově

Mc Merkurion

… teda, naše společnost toleruje kdejaký menšiny, svazky kdekokoho s kdekým, třetí pohlaví i bezpohlavnost, ale že by veřejně tolerovalo zoofili, to tedy nevim, jak jinak si vysvětlit, že se ptáš na lidskou partnerku/par­tnera ???

jirka F

Prosím vás u b) ne a ani mýt(mít) nechci nemá být mýt ale mít.

ivzez

Omlouvám se, ale mně ta čeština prostě někdy „nedá“
a „musím“ reagovat.