Avatar uživatele
Gus_Fring

Máte v rodině nějaké zajímavé hobby, o které se zajímáte více generací?

Znám lidi, kteří jsou lékaři a své děti už od mala vyučovali o lidském těle a lécích. Děti nyní studují lékařství. Dále znám fanatiky do známek, kteří zaujali i své děti a ti své děti. Stejně tak rodinu šachistů – manžel a manželka šachisti, kteří své děti vyučují. Poté je spousta známých herců, kteří jsou už např. 3. generace úspěšného hereckého rodu. Anebo fotbalisti (ať už rekreační či profesionální).

A co vy? Máte nějaké hobby nebo zájem, který přechází z generace na generaci?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Alesh, JežíšKristus před 1146 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Dodnes jsem netušil, že lékař je hobby. V takovém případě mám v rodně právě lékaře už třetí generaci a možná bude pokračovat čtvrtá

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Nevím, jestli se to dá nazvat hobby, ale v mé rodině je dost nadšenců pro motorky. Můj otec, já sám, jeden brácha, syn. Ten poslední to dotáhl dost daleko, umí kaskadérské kousky a amatérsky závodí na okruzích.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
autacek

Je to dost časté, že děti pokračují ve šlépějích svých rodičů. Ostatně když se v daném prostředí pohybují od malička, mají k tomu nejblíže, s trochou talentu je to pak značka ideál.

Pokud děcko od malička vidí kolem jen sex, chlast, nemakačenka, nebo zlodějiny, dost těžko začne jezdit na koni, potápět se, nebo dělat motokros, … natož vůbec někdy pracovat.

S profesemi je to jak by smet, byť ne vždy se šlapat ve šlépějích rodičů zadaří.

Třeba takový jeden syn bývalého StBáka zdaleka „kvalit“ svého otce nedosáhne a může být rád, že nezůstal zavlečen třeba na Krymu.

Upravil/a: autacek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… jo, sex a chlast …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

No, řekla bych, že celá naše rodina, mezi kterou počítám mamku, tátu, bráchu a sebe, máme cit pro český jazyk, výtvarno a všichni rádi čteme a zajímáme se o kulturu. K něčemu obdobnému hodlám vést i svoje děti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alik360

Ne. Ale možná v budoucnu nějaký vznikne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Gus_Fring

Drap: Lékařství není hobby, ale v případě mé otázky to je zájem. Pakliže by to zájem nebyl, tak by zřejmě člověk, který je lékař, nezaučoval své dítě a nevěnoval tomu tolik volného času.

před 1146 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek