Kepler

Máte taky ve městě nejnovější model bankomatu, jako u nás ve Valmezu?

Tedy spíš to bude asi antibankomat k odhazování přebytků znehodnocené měny, či co… Nevím, nevím, podle mě to něco signalizuje, ale nemůžu přijít na to, co by to jako mělo být. Máte nějaké vysvětlení?

foto: vlastní, dnešní

Nejlepší odpověď
zjentek

To tedy koukám jako blázen. S otevřenou bradou. Máte tam pěknej bordel v tom Valmezu! Vidno, že fotka není upravovaná ve fotošopu. (;(;(;

Další odpovědi
jáára

Máme babybox.

marci1

ValMezáci mají asi peněz moc a když je vyberou z bankomatu a zjistí, že jich tolik nepotřebují, tak je hodí do koše. Normálka ve ValMezu. 🙂

aliendrone

Tak já osobně od Keplera vím jak moc ve Valmezu předbíhají dobu. Tohle je jen další potvrzení této skutečnosti – jde o mimořádně předvídavý krok, téměř proroctví ohledně nevyhnutelné budoucnosti zlodějsky inflačních papírků. :)

Kepler

zjentek: ta budova právě prochází rekonstrukcí. Dřív tam byla masna, teď tam bude nějaká pojišťovna. Proto ten bordel, kousek dál je lešení a ožralí zedníci. Jinak po náměstí ve Valmezu můžu chodit celý den a na vajgla nenarazím. Jak na sviňu!