Klára K.

Máte svého idola?

Nemusí to být ani přímo idol, někdo, ke komu vzhlížíte.

Nejlepší odpověď
marci1

Ne

Nemám. Ale když se tak zamyslím, tak bych chtěla být idolem pro někoho jiného, to by bylo hezké. 🙂

Další odpovědi
quentos

Ano

už 20 let stejného, je jím zpěvačka Martina McBride, mám tu léta viset její zarámovanou fotku, několik let jsem býval i členem jejího amerického fanklubu, mám tedy i několik fotek s autogramem a věnováním :{)>

Nerevarin

Ano

Idolem bych to nenazval. Ale pár takových lidí ke kterým nějakým způsobem vzhlížím je. Lidé co se dokázali vypracovat, jsou čestní a líbí se mi i jejich povaha. Jeden z nich je třeba můj strejda.

Lamalam

Ne

anonym

Ano

Mark Wahlberg, Stephen Hawking, Brian Cox.

Být jako oni, tak mohu v klidu zemřít.

pusinka50

Ano

Ano, jsem už léta zamilovaná do herce Mela Gibse.:-D (Gibson). Chtěla bych bydlet vedle něj..... anebo s ním. 😁 😁

anonym

Ano

Doplňuji:
Zatím nevím,ale bůh nemá modly rád a já jsem taky jenom člověk!

jjj123456789

Ne

ne

abendsbrot23

Ano

Radim Jančura a Buddha

Emefej

Ne

NelieM

Ne