Avatar uživatele
anonym

Myslíte si, že to platí? „Když žena nezíská toho, koho miluje, tak běda tomu, koho dostane!“

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, samicek333, Protiva, tom004, anonym, Damiana, anonym, Lorrien před 4233 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Hele,můj případ. Jenom dodneška nevím,kdo kdo mohl tím šťastným, před těmi víc než 42 lety, být. Tak si „trpím“ dál. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
manon

Jak u koho. Viděla jsem takové případy. U mne to neplatí. Protože kdybych ho nemilovala, nikdy bych se za něj neprovdala a ani s ním nežila.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

ježiš ...... přeci nebudu s někým koho nechci – to nechápu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Myslíš něco ve stylu Času sluhů? 🙂 No proč ne, sice se nabízí to, že hodně záleží na inteligenci a intelektu, ale jak jde o lásku, jdou tyto „maličkosti“ stranou. Podle mého nejvíce záleží na věku a okolí. Je to sice dost primitivní, ale dost to platí. A pak také – některé dámy se dovedou „časem“ zamilovávat tak rychle a přehlídnou i věci, které by dříve neodpustily. Když slyším nářky žen, které cítí, že jim „ujíždí vlak“, jsou schopny milovat takového pitomce, o kterého by si ještě nedávno ani neopřely kolo. A patřičně slevit ze svých nároků s každou vráskou…
A také je důležité řešit Proč toho svého „idola“ nezískaly. Umřel? Nebyla mu dost hezká? Podvedl ji s její sestrou? Je teplej?… I od toho se pak odvíjí jejich následné vztahy…ale to by bylo na hóóódně dlouho…:-)

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

to si nemyslím, hlavně, aby jí dokázal vyhnat z hlavy toho, koho miluje a bude to dobrý

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

To si nemyslím,ale vím že je jedna velmi špatná vlastnost mnohých žen,(ne všech)když muž odmítne,tak se žena promění v zlou a pomstichtivou bytost bytost.
Ona není jen mužská ješitnost…
Doplňuji:
Omlouvám se za to dvakrát psané slovo,bohužel v novém programu už to nejde opravit.:-/

Upravil/a: ten který je

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

ano,právě to zažívám.až ted,po tvé otázce si to uvědomuji.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek