Myslíte si, že to platí? „Když žena nezíská toho, koho miluje, tak běda tomu, koho dostane!“

Nejlepší odpověď
tom004

Hele,můj případ. Jenom dodneška nevím,kdo kdo mohl tím šťastným, před těmi víc než 42 lety, být. Tak si „trpím“ dál. 🙂

Další odpovědi
manon

Jak u koho. Viděla jsem takové případy. U mne to neplatí. Protože kdybych ho nemilovala, nikdy bych se za něj neprovdala a ani s ním nežila.

hanulka11

ježiš ...... přeci nebudu s někým koho nechci – to nechápu

Damiana

Myslíš něco ve stylu Času sluhů? 🙂 No proč ne, sice se nabízí to, že hodně záleží na inteligenci a intelektu, ale jak jde o lásku, jdou tyto „maličkosti“ stranou. Podle mého nejvíce záleží na věku a okolí. Je to sice dost primitivní, ale dost to platí. A pak také – některé dámy se dovedou „časem“ zamilovávat tak rychle a přehlídnou i věci, které by dříve neodpustily. Když slyším nářky žen, které cítí, že jim „ujíždí vlak“, jsou schopny milovat takového pitomce, o kterého by si ještě nedávno ani neopřely kolo. A patřičně slevit ze svých nároků s každou vráskou…
A také je důležité řešit Proč toho svého „idola“ nezískaly. Umřel? Nebyla mu dost hezká? Podvedl ji s její sestrou? Je teplej?… I od toho se pak odvíjí jejich následné vztahy…ale to by bylo na hóóódně dlouho…:-)

huxa

to si nemyslím, hlavně, aby jí dokázal vyhnat z hlavy toho, koho miluje a bude to dobrý

ten který je

To si nemyslím,ale vím že je jedna velmi špatná vlastnost mnohých žen,(ne všech)když muž odmítne,tak se žena promění v zlou a pomstichtivou bytost bytost.
Ona není jen mužská ješitnost…
Doplňuji:
Omlouvám se za to dvakrát psané slovo,bohužel v novém programu už to nejde opravit.:-/

pizlicka

ano,právě to zažívám.až ted,po tvé otázce si to uvědomuji.