Máte rádi zpěvačku Enyu?

Mě osobně fascinuje,jak svým zjevem,tak svými písněmi.
Taková čistá paní.
Díky za názory.
https://www.go­ogle.cz/search?q=e­nya&biw=1051&b­ih=495&source=lnms&tbm­=isch&sa=X&ei=t9Ev­VefUO-SQ7AbaxYCwCQ&sqi=2&ve­d=0CAYQ_AUoAQ

Nejlepší odpověď
Drap

Nemám

Další odpovědi
Rocker

Dříve jsem jí dost poslouchal,teď už jen občas,ale pořád se mi líbí.

arygnoc

Enya, vlastným menom Eithne Ní Bhraonáin.

v aute prakticky okrem rádia a enye iné nepočúvam.
no dobre, občas si pustím dianu krall.

;-Q

ten který je

CD bych si asi nekoupil,ale když chci někdy mít klid od okolního blázince,tak si jí poslechnu a přenesu se někam jinam.

Luxx

je boží, můžu ji poslouchat klidně celý den.. znám její písničky už od dětství :)

RyuzakiKate

Jako malá jsem ji měla hodně ráda, dokonce jsem na její skladbu tančila na vánočním vystoupení. Teď si ji poslechnu jen občas, pár oblíbených písniček mám v přehrávači.

ivzez

Moc.

Šidlo

nie… proste nemôžem, jej spev ma rozčuľuje, je to úspešná umelkyňa, originálna a všetko…ale pre mňa sú iné žánre a umelci