Avatar uživatele
orestez

Máte rádi Zdeňka Svěráka?

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, ivzez, marci1, Zvědavý, Michala11 před 1991 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Ano. Inteligentní člověk s velkým smyslem pro humor. Třeba slovo „hypotaška“. 🙂

Na všechny zájezdy a výlety mimo domov s sebou vozí tašku plnou léků.
„Je to hypotaška – název vymyslela moje žena a znamená to taška pro hypochondra. Jsou tam prášky proti smrti (Sortis – přípravek ke snížení hladiny krevních tuků a ke snížení rizika onemocnění srdce, pozn.red.), pak je tam speciální pelhřimovská mast na puklé paty. Tím já trpím, to mám po mamince, ona to měla taky,“ přiznal v dokumentu, jejž o něm natočil jeho syn."

https://sedmic­ka.tyden.cz/ru­briky/celebri­ty/zdenek-sverak-bez-leku-se-nehne_499224.html

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Celkem ano. Jak kdy a v čem, protože ho znám jen jako umělcer. Mám s jeho jménem a L. Smoljakem spojeného Járu Cimrmana.

Některé filmy Tři veterány, Vrchni prchni atd., Spolupráci se sým synem – film Kolja , který získal Oskara atd. Některé písňové texty. Z TV pak pořad Paraple pro tělesně postižené atd.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Zvědavý

Ano je jeden z našich nejlepších lidí. Jeden z mála díky kterým jsem hrdý že jsem Čech. Inteligentní, vzdělaný s velkým smyslem pro humor. Nebojí se říct nahlas své názory. Pan herec at už v divadle nebo ve filmu a snad nejlepší scénárista v naší zemi. Velmi si ho vážím. Slušný člověk.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

Měl jsem ho velmi rád, i Věru Čáslavskou, ale od jisté doby mě to tak nějak přešlo…

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ivzez Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Bejvávalo, od te doby co se plete do jiných věcí než jsou jeho doménou, jej nemusím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Já to mám stejně jako Orwel:
Mívala jsem ho hodně ráda, ale od určité doby mne to přešlo.
Stejně na tom u mne jsou Věra Čáslavská a Bolek Polívka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Tak na 60%

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… jeho humor ano, jeho názory až tak nemusim …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Muffz

Jako herec a hudebník ano. Bohužel se ujal trendu, že každý umělec ví o politice vše, a proto by měl skrz svůj mediální obraz nutit lidem své názory. Zklamal mě jako člověk, stejně tak jako v sobotu David Koller, který se hloupě navážel před davem fanoušků, toužícím po písničkách, do Babiše, přičemž mu asi nedošlo, že v Ostravě ho lidi vypískají, neb tu je Babiš poměrně dost oblíbený. Inu, kdo chce kam,…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Ano, mám ho rád pro jeho laskavý a inteligentní humor.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Jako umělce ano. Jako člověka ho neznám, ale věřím, že i v tomto ohledu by u mně obstál…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michala11

Určitě, za ten laskavý humor. Ale Parapleti nerozumím, na to běžný důchodce neušetří.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jan Kunčar

Ano, protože svým laskavým humorem rozdává optimismus všem, kteří o to stojí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DanVancz

Nemám sním žádný problém :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek