Rokio

Máte rádi umění? Který umělecký směr preferujete?

Já mám hodně rád kubismus. Také jsou mi sympatické kresby z období středověku. Mám rád, když se maluje přesně tak, jak malovaný objekt vypadá.

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Mám rád umění gastronomie a umělecký směr – bůček.

Další odpovědi
aliendrone

Pokud odmyslím těžko napadnutelnou odpověď Hufnágla, tak umění moc nemusím. Mám rád krásné věci, hudbu atd., ale to, co je považováno za umění (a OBZVLÁŠTĚ „moderní umění“!) obvykle nemusím. Zkrátka mám vlastní názor na to co se mi líbí a co ne. :)

Vojta24

Takže vlastně hledáš obyčejnou fotografii, proč se zdržuješ nějakým uměním a umělěckou abstrakcí? Zahoď štětce, kdejaký fotomobil kreslí přesně tak jak objekt vypadá.

Autista

Impresionismus a baroko nebo rokoko

led

Mýlite si pojem umenie a realita.
ak sa maľuje, kreslí, presne tak, ako predmet vyzerá, ide o dokumentárne zobrazenie využíva sa napríklad v archeológii
umenie zobrazuje pocitové videnie, napríklad v kubizme nehľadajte realitu, ale pocity, ktoré vo vás obraz vytvára.

Umenie je všade okolo nás, aj keď si to neuvedomujeme.
Bežne sa stretávame s úžitkovým umením – designom napríklad jedálenský servis, príbor, autá…
mediálne (audio-vizuálne) umenie – film, hudba, divadlo…
reklamné umenie – plagáty
a ďalšie druhy umení