Rys95

Máte rádi smažený sýr k obědu?

Nejlepší odpověď
jirka F

neutrální postoj

Ale jo chutná, ale nemusím ho mít každý den.

Další odpovědi
da ny

jiná odpověď

Této tělu, nic nedávající, nevhodné „žouželi“, se už léta vyhýbám.
Chutnal mi, stačí tak 1×, za 3 roky. :) K obědu ne, jen jako pochutina.

paul1

jiná odpověď

Ten klasický smažák nám až tak nechutná, snažíme se ho dělat trochu jinak, receptů je na internetu hodně, např. tento:

Zdroj: https://www.to­precepty.cz/re­cept/39840-smazak-trochu-jinak/

Malvína

ano

Ano, s vařeným bramborem a tatarkou. Jako chuťovku mám ráda smažené tvarůžky. Jím k nim chléb. Niva je také moc dobrá v trojobalu, stejně jako klasický hermelín. Je to ale dost těžké, stačí mi jednou za čas.

Rokio

ano

Ano, s kaší a tatarskou omáčkou. Hrozně mi chutná.

elkon

jiná odpověď

Občas ano a nemusí to být k obědu i večeře stačí.

Drap

jiná odpověď

Někdy ano, ne moc často, ale dám si ho s chutí.

Kepler

jiná odpověď

Není to špatné, ale mezi mé favority smažák nepatří. Radši něco od masa.

GM

ne

aliendrone

ano

Proč ne, ale musím ho dělat já, popřípadě prověřená osoba (jako že UMÍ). Jsem doslova alergický na smažáky v levnějších restauracích zpytlíkované ve friťáku na nechutně přepáleném oleji (a kdoví, jestli to je potravinářský olej). I tatarka by měla být kompletně domácí, jakkoliv některé kupované ještě pozřu.

Takže POKUD je smažák dobře udělaný, klidně si na něm pošmáknu. :)

NicoleNici

ne

cappuccino

ano