Avatar uživatele
VaclavZeman

Máte rádi sladké?

Já moc sladké nemusím. Jo, ovoce bych si dal, ale s ním to nesmí přehánět sportovci, natož pak cukrovkáři. Za mlada jsem byl schopen zbodnout dvě kila jablek, což asi na můj diabetes taky mělo vliv. Ale jinak čokolády, bonbóny, sušenky nemusím. Buchty, kdyby byly nějaké ovocné nebo makové, tak to bych si dal. Ale jinak sladké všeobecně nemusím, narozdíl od uzenin atd.

A co vy? Děkuju.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Roman71 před 416 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Disraeli

A proč by sportovci nemohli ovoce? :D X let už posiluju a cvičím, plus celkem pravidelně dělám běh, plávání, cyklistiku, box a další sportovní (ale už nepravidelné) aktivity – a ovoce jím fakt hodně. Z druhů jídel asi skoro nejvíc.
Ovšem „nemá se přehánět“, to můžeš říct naprosto o čemkoli… ale co je pro jednoho hodně, je pro druhého zase málo (vzhlem k podmínkám, všelijakým faktorům). A i to, že se „nemá přehánět“ je hodně neurčité.
O ovoci (a fruktózi, glukozi) občas koluje i plno kravin a negativ. Ale stále pro něj platí, že je to jedno z nejzdravějších jídel a ta lepší varianta (oproti všem nezdravým jídlům).

Upravil/a: Disraeli

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Savier

Nějaké to sladké jím každý den ale není to nutnost. Už rok nepiju sladké pití, jen vodu a cítím se skvěle. Takže všeho s mírou 👍

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Ano, zbožňuji sladké, ale příliš často ho nejím.

Mám rád čokoládové a jahodové dorty, ze zákusků hlavně indiánky, větrníky a hrudky, tabulku čokolády Milka a tyčinku Atack a Milu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Mám, i když ho nesmím

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Nemám ho rád,miluju ho!Něco sladkého ke kafi mám kadý den.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Roman71

No jéje a jak moc!
Na posezení jsem schopný sníst Studentskou pečeť, i když mi pak je v komůrce těsno.. ale co, zase tak často ji nejím. jinak, kdybych aspoň dvakrát do měsíce nesnědl něco sladkého (koláče, sušenky, bonbony..), nebyl bych to já 😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek