Andy8

Máte rádi rajskou polévku??

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Ano, mám rád rajskou polévku.

Další odpovědi
anonym

ano, i jí podobné. např italskou

Drap

Polévku ne. Už od MŠ. Omáčku a další rajčatové produkty ano.

Radius

Já ji mám rád, občas si ji dám a pochutnám si na ní, např. když je s rýží nebo malýma těstovinama. Před měsícem jsem byl nakupovat a viděl jsem ji tam, hned jsem na ni dostal chuť a tak jsem si ji koupil a doma udělal. Viděl jsem ji pak zase v obchodě a ta byla jiná „Do hrnečku“ – tedy instantní.

cochee

Jasně, ale musí být uvařená poctivě, žádná instantka. A tím poctivě myslím ani z kečupu, ani z rajského protlaku a dokonce ani z rajčat z Kauflandu apod., které postrádají barvu částečně a chuť úplně. Plody z vl. zahrádky.

quentos

Nijak zvlášť… ale když není zbytí, tak ji sním. Na té poslední jsem si ale vyloženě pochutnal – vždy záleží na konkrétním kuchaři…

da ny

Ano,
velmi a všechny její varianty, omáčku taktéž ;)

Mimozemšťan

Nejsem vožrala, a ty? Nezlob se, ale tohle není normální polívka. Tu nemůžu.

Anette

Sním ji, ale ráda ji nemám.

lota

Ano!