Kajdamajda

Co dát na pizzu, aby byla dobrá?

Nejlepší odpověď
jirkajirka

Samé dobré potraviny.Ale ne jak pejsek s kočičkou.

Další odpovědi
quentos

to záleží na tom, co máte ráda. Osobně mám na ní nejraději špenát, nebo mleté maso se zeleninou a sýrem (pro dokonalost pokapejme Tabascem nebo podobnou ostrou omáčkou). Někteří mají na ní rádi jenom sýr, případně zpestřený směsí ostrého koření. Je to věc vkusu…
Doplňuji:
výborné jsou k pizze (nebo na ni) také olivy.

anonym

čerstvý rajčata, salám, šunku,sýr, houby,ančovičky, olivy,nebo někdo má rád ovocnou, to já nemusím, rajský protlak dávaj jen tady, v Itálii ne

elektrikář

Na pizzu se dá dát každá zelenina záleží co vaše špajzka má. Základ je cibule podušený pórek, dušené maso vejce na tvrdo sýry houby salám šunka. V čechách jsem si tak na pizze nepochutnal jak v itáliji, Italové potírají vlastně to vodové těsto olivovým olejem. a pak čerstvé koření .A těsto nechat vykynout.

kamila44444

mozzarellu!!, šunka, rajčatový protlak..

cochee

Jen ne olivy, ty se mi oškliví. A kdy bude na stole? To abych si udělal hlad 🙂