zjentek

Máte rádi indické jídlo?

Mně osobně indické jídlo chutná velmi. Mám pocit, že indická kuchyně je jakási prapůvodní předloha všem kuchyním. Prostě ochutnám indické jídlo a v chutích cítím a v konzistencích vnímám pravěk, neboli starodobu, kdy bylo ještě jasné, čím je svět a kým jsou lidé na něm. Proč jedí a jaký to má smysl. Originální způsob přípravy indického jídla je pak třešinkou, která dotváří celou atmosféru. Atmosféru bytí, existence a smyslu života. Děkuju.

Odpovědi
Drap

Jistě je zajímavé. Rád ochutnám, ale nemusím ho.

Ametyst

Mám ho moc ráda. Také je zajímavé a vyborné, že i když jídlo plave v omastku, nikdy! mě nepálila žáha. Nejspíš to bylo máslo ghí. 🙂

cappuccino

Indycka kuchyne je moje oblibena! Miluju uz tu vuni, kdyz do takove restaurace vstoupim!