majaluongova

Máte rádi celebrity?

Doplňuji:
Justi Bieber,Selena Gomez

Nejlepší odpověď
anonym

Jsou celebrity a Celebrity…Ty první celkem nic nedokázaly a bez bulváru by téměř neexistovaly a je mi opravdu jedno,jestli Iveta dnes snídala bylinky,fernet,ně­jaké tabletky nebo sperma.Opravdové CELEBRITY mám ráda -prostě mi nevadí přečíst si nějaký kvalitní rozhovor v seriozním periodiku.Nejraději mám ty, za které mluví především jejich práce…:D
Doplňuji:
Ty,které tady nabízíš-ne,nemám.Vzpomene si dneska někdo na Pepu Melena? To byl český Justin Bieber -bez fcb,internetu.Ale celebrita?

Další odpovědi
Damiana

Koho myslíš konkrétně? Já jen, abychom mluvili o těch samých…
Aha, tyhle. To jsou jen momentálně známí lidé, nic víc.

Význam slova celebrita:

  • znamenitost
  • vážená, proslulá osobnost
  • potentát

anonym

Mám ráda především lidi, tak samozřejmě i známé osobnosti. Zajímám se o jejich umění, ale nikdy nečtu bulvární plátky. Mezi moje opravdu nejoblíbenější řadím Karla Kryla, Bryana Adamse, Karla Rodena a Stephena Kinga. … Uvedené lidi v doplňující odpovědi znám jenom podle jména.

anonym

Na paprice.

Illines

Koho mas konkretne na mysli?

Sůwa

Já žádné celebrity neznám, tak k nim nemůžu mít nějaký vztah. Mám ráda svého kocourka, ale ten by celebritou ani být nechtěl 🙂