Avatar uživatele
Kepler

Máte raději umělecké foto, včetně astrofotografií, nebo klasická díla starých mistrů malířů?

https://pixaba­y.com/en/milky-way-universe-person-stars-1023340/

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? ivzez, Anikitos, anonym, aliendrone před 2107 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ivzez

Každé nabízí jiný umělecký prožitek.
Mám ráda oboje. (–:

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Anikitos

Obojí; povedené a krásné fotografie jsou k nezaplacení, obzvlášť ty astrofotografie <3 Občas listuji domácím vesmírným atlasem, jen abych se pokochal fotkami…

Ale muset si vybrat, tak mám určitě větší slabost pro klasická díla starých mistrů malířů, to je přeci jen pravé umění, do kterého vložil člověk část své duše jak se tak říká. :)

Upravil/a: Anikitos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Jelikož „umění“ je silně individuální pojem mám rád každé dílo, které mě osloví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Popravdě řečeno v těhle věcech se řídí prostým „Líbí se mi to?“

To máš tak – Mona Lisa může být mistrovské dílo, mít záhadný úsměv a pohled, co mě pořád sleduje, uznávám, že třeba ve srovnání se mnou či mnohými jinými je Leonardo malířský VELMISTR…, jenže do pokoje bych si její reprodukci na stěnu nepověsil.

Určující je prostě to, jak na mne dílo působí. Líbí se mi moc? Koupím. Nelíbí? Smol pachol! Artoví fajnšmekři by ohrnuli nos, ale co nadělám. (Jde pochopitelně o estetickou stránku věci, mít někde v tezoru ulitého pravého Picassa – a toho bych si na stěnu ROZHODNĚ nedal nejen z estetických důvodů, ale i z ryze praktických – bych pochopitelně bral! Asi jako každý! ;) :D :D)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek