Rokio

Máte raději Elex, nebo Gothic I. (otázka pro milovníky RPG her)?

Gothic I. je první pořádná RPG hra od Piranha Bytes. Je to už stará RPG hra, ale pořád má své kouzlo. Má celkem malé prostředí, ale je docela hezké (např. hornické údolí, trochu lesů, skály, doly, město, tábory atd.). Dále se zde střídá noc a den. Hrdina se také může různě vylepšovat (např. v šermu, v síle/obratnosti, zvyšovat si magickou energii, naučit se páčení zámků a kapsářství atd.). Dále se může postava, za kterou hrajete, přidat k různým frakcím.

Pokud jde o Elex – následníka Gothicu a Risen, tak zde je recenze na tuto RPG hru: https://doupe­.zive.cz/clanek/e­lex-gothic-v-postapokalyptickem-svete-recenze

zdroj textu o hře Elex: doupe.zive.cz

Odpovědi
orestez

jiná odpověď

Rokio

orestez: Doporučuji ti doplnit svoji odpověď. Takhle nemá skoro žádnou hodnotu.

quentos

… ale jenom skoro :{P>