Kepler

Máte někdo zkušenosti s vertikální parní „žehličkou“?

https://www.phi­lips.cz/c-m-ho/zehleni/ver­tikalni-zehleni

Asi to klasické žehlení nenahrazuje, ale dává uspokojivé výsledky aspoň na trička, košile a gatě?

Nejlepší odpověď
Hlada

Máme žehličku, která umožňuje svislé napařování. Žádný žehlicí účinek to nemá. Ani okrajově to nenahradí stisknutí tkaniny mezi dvě plochy.

Další odpovědi
aliendrone

Souhlasím s Hladou, je to téměř k ničemu. Je to jen nedomrlý pokus o využití efektu parního panáka („žehlení“ košil v čistírně), který ovšem také nedosahuje ani zdaleka kvalit zkušené osoby s praxí za žehlícím prknem.

Jestli to mermomocí chceš, pořiď si raději dobrý/výkonný parní čistič, produkuje totiž mnohem více páry, než tohle šidítko a efekt bude výrazně vyšší (celkem použitelně se tím rovnají zmundované záclony, zejména silon). Ale na košile to prostě NENÍ.