Kepler

Máte někdo zkušenosti s kombinovanými MW troubami?

Nepotřebuju jen funkci ohřevu ale i pečení. Stačí na to jako doplňková funkce horkovzduch? Dá se v tom skutečně dobře upéct třeba bábovka nebo kuře?

Nejlepší odpověď
hapiky

S grilem je to výhodné do doby, než se to upeče. Ale to čištění potom......

Další odpovědi
Edison

Ano, jen se s tím musí člověk, takříkajíc, sžít. Já mám „fullcombo“, tedy i s grilem… Výhoda je, že to lze udělat v tomhle dooost rychle, z části MW, z části péct a grilem udělat kůrčičku… Např. Tyhle věci za vyšší peníz na to maj už nejrůznější combo programy.

Ma007

Rodiče si pořídili právě takovou kombinovanou mikrovlnku. Asi nejzásadnější bylo sehnat třeba kulatý plech na Pizzu, protože když se plech uvnitř netočí, tak budou na určitých stranách ohřívané jídla spálené. Nechtěli normální mikrovlnku, protože se stěhovali do domu z roku 1930, a tam už nebylo kde jí zabudovat.