moniii

Máte někdo zkušenost s koupi matrace?

Ahojki máte někdo zkušenost s eshopem matrace-comfort.cz? Hledám nové matrace a ten shop se mi líbí ale ráda bych slyšela i nějajké jiné názory… díky..

Nejlepší odpověď
gecco

Pokud chceš koupit matrace, vykašli se na to, jak se ti líbí e-shop – a koukej po matracích – matračku si kup až poté, co si ji budeš moci ´na vlastní tělo´ vyzkoušet, kupovat něco, co znáš jen z fotky (a per-huba) je v tomto kontextu čirý nesmysl.
___
Pokud se ti lící e-shop, kup si e-shop…
😉

Další odpovědi
pusinka50

Před několika lety jsem koupila od Dormea (www.dormeo.cz) v akci vč. anatomického polštáře zdarma, přistýlkovou matraci z paměťové pěny (výška 3 cm) za cca 2.200 Kč na internetu. Nedám na ni dopustit. Nebolí mě z ní záda, protože matrace se přizpůsobí tvarům tvého těla při spaní. Usínám na boku, takže anatomický polštář je výborný, abych si nedeformovala svou špatnou krční páteř.

Samozřejmě jsem vyzkoušela za svůj život pár běžných matrací, synovi na posteli dokonce popraskaly celá péra zánovní matrace a museli jsme koupit novou.
Na matraci z paměťové pěny však nedám dopustit.:-)

http://www.dor­meo.cz/matrace/ma­trace_memory_212_fresh­_2014.html

http://www.dor­meo.cz/pristyl­kove_matrace/pris­tylka_renew_e­ucalyptus.html

Michálek1245

Ano. Jelikož měním přibližně jednou za pět let, tak jsem už párkrát kupoval. Naposledy odsud https://www.ma­tracky.cz/ protože tam mají moc dobré matrace ze studené pěny. A do práce, kde občas spím, jsem si tam koupil ortopedickou matraci, protože to je vlastně jenom takový gauč, tak bych si nerad při přespání v kanceláři ničil záda. 😉