dagry

Máte někdo dobrou zkušenost s nějakým energetickým nápojem? Ať se pořád v práci nemusím dopovat práškama?

Doplňuji:
Ještě dodávám , že odpočinku doma a vycházek v přírodě ve volném čase mám habaděj, ale přímo v práci jsem po 2 h už na kašu.

Nejlepší odpověď
kropitko

Když už jsem v práci padala na ústa,tak mi vždy bodnul Speed 8.
Doplňuji:
http://vitalan­d.cz/produkt.as­p?nl_product_id=263

Další odpovědi
annas

Už několikrát jsem doporučovala přípravek Stimaral od fy Energy, který obsahuje biologicky aktivní komplex a zvyšuje odolnost organismu, fyzickou a duševní výkonnost, odstraňuje únavu a navrací energii. Celý komplex je laděn tak, aby jednotlivé rostliny a bioinformace synergicky doplňovaly skvělou paletu účinků královny harmonizačních rostlin.

Nejsem dealer, jen spopkojený uživatel. S těmito přípravky mám opravdu výborné zkušenosti. Stimaral povzbuzuje, pomáhá i studentům při zkouškách, odstraňuje únavu přirozenou cestou.

1popelka1

Já bych nedoporučovala ani prášky ani energetické nápoje, radši bych zkusila bylinky.
Doplňuji:
Aha:) Ale prášky i energ. jsou svinstvo pro dlouhodobé užívání. Pak už mě napadá jen, pořádně se vyspat a procházky na čerstvém vzduchu:-)

GangstaHelper

Myslím, že k pravidelné konzumaci se nehodí nic takového.

Mohl by Vám poradit Váš lékař.

HOMER

Stručně ti popíšu svou zkušenost,snad si z toho sama uděláš závěr..
Já jsem měl dřív problémy se vstáváním,nic mne nedostalo ve čtyři ráno z postele.Jednou mne napadlo dát si každé ráno semtex..byla zima,tak jsem si jej nechával za oknem vychladit a každé ráno s oblibou popíjel,přestal jsem zaspávat a všechno bylo OK.Jenže za týden,možná dva už mi nestačil jen ráno.Začal jsem jej pít i po práci(praxi) a brzy se stalo,že jsem v noci nemohl usnout.Dopadlo to katastrofou a prostě jsem se musel tzv. hodit marod,abych se z toho vzpamatoval a vyléčil.

anonym

Jednou pred nocni jsem vypila napoj Energy a bylo to tak hnusny,ze jsem vse vyzvracela a od te doby si nic takoveho nedam.Radeji jdu do prace odpocinuta,pred nocni si dve hodky schrupnu.

ReHu

Většina běžně dostupných energy nápojů funguje na principu dodání do těla množství cukru a kofeinu To znamená ale zvýšení energie na chvíli.
Já mám otestován N1 od Nutrilite, který obsahuje quaranu a působí několik hodin, je to indivindy podle člověka. Ovšem vřele doporučuji velmi nepravidelné užívání.
Doplňuji:
Už jsem nestihla napsat, že to je pouze mini lahvička, která se vejde do každé kabelky nebo kapsy.

anonym

Vřele Vám doporučuji ASCOFFIN sáčky a nebo ASCOFFIN PLUS sáčky.je to od firmy BIOMEDICA.Je to k dostání v lékárnách v balení po deseti sáčcích za cca 50kč.Je to vysoká dávka kofeinu a vitamínů----ZAJ-PO
Doplňuji:
Je to doplněk stravy.Teď jsem se dívala na momentální cenu která činí 94kč za deset sáčků.

Zdroj: www.biomedica-prague.cz

panenka

Doporučuji RED BUL zrovna včera jsem musela být vzhůru až do 3 do rána a známá mi řekla,že si ho mám dát vypila jsem ho a skutečně jsem po něm tak unavená už nebyla a citila jsem se fit.

nabubindes

chemie jako chemie, tobě evidentně vadí práce! nepracuj!

iwetax

Energetické nápoje na mě vůbec povzbudivě nepůsobí, to spíš kafe nebo šopský salát.

Fallen Angel

Shock a Redbull. Shock jen ten zlutej a redbull ten tmavě modrej

Jerzy

Já ano,ale nechci aby to vypadalo jako reklama tak nevím,jak to sem uvést,ale pomáha mi specialni čaj co piju a speciálni nápoj.Rád vše vysvětlím přes email: krejji1@seznam.cz .Nebudu zde uvádět značku.

dagry

To nabubindes – máš pravdu v tom, že práce, kterou vykonávám mi opravdu vadí, ale pouze po psychické a zdravotní stránce. Takže tvou radu „nepracuj“ beru s rezervou, protože nevíš v jakém pracovním psychickém teroru pracuji. S radostí bych ti tam dopřála pobýt a po týdnu bys zdrhal, ale já zatím bohužel musím ještě nějaký čas vydržet.

anonym

No ja nevim,jsem na tom podobne.Ale napoje ne-fakt nebrat,aspon takove co jsou k mani na kazdem rohu.Tentokrat poslechnu Annas,verim ze ma pravdu a dam vedet!

ReHu

Jen jsem chtěla podotknout, přípravek, o kterém píše zaj-po, obsahuje větší množství kofeinu, tak to asi nebude to pravé ořechové. Účinek stejný, jako běžné energy drinky.

dagry

Popelko, bylinky jsem užívala jako první … a nic, tak proto ta má otázka, ale děkuji.