Avatar uživatele
dagry

Máte někdo dobrou zkušenost s nějakým energetickým nápojem? Ať se pořád v práci nemusím dopovat práškama?

Doplňuji:
Ještě dodávám , že odpočinku doma a vycházek v přírodě ve volném čase mám habaděj, ale přímo v práci jsem po 2 h už na kašu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: dagry

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, ReHu, annas, anonym, Losos, Boooh před 5056 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Když už jsem v práci padala na ústa,tak mi vždy bodnul Speed 8.
Doplňuji:
http://vitalan­d.cz/produkt.as­p?nl_product_id=263

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Už několikrát jsem doporučovala přípravek Stimaral od fy Energy, který obsahuje biologicky aktivní komplex a zvyšuje odolnost organismu, fyzickou a duševní výkonnost, odstraňuje únavu a navrací energii. Celý komplex je laděn tak, aby jednotlivé rostliny a bioinformace synergicky doplňovaly skvělou paletu účinků královny harmonizačních rostlin.

Nejsem dealer, jen spopkojený uživatel. S těmito přípravky mám opravdu výborné zkušenosti. Stimaral povzbuzuje, pomáhá i studentům při zkouškách, odstraňuje únavu přirozenou cestou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
1popelka1

Já bych nedoporučovala ani prášky ani energetické nápoje, radši bych zkusila bylinky.
Doplňuji:
Aha:) Ale prášky i energ. jsou svinstvo pro dlouhodobé užívání. Pak už mě napadá jen, pořádně se vyspat a procházky na čerstvém vzduchu:-)

Upravil/a: 1popelka1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GangstaHelper

Myslím, že k pravidelné konzumaci se nehodí nic takového.

Mohl by Vám poradit Váš lékař.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HOMER

Stručně ti popíšu svou zkušenost,snad si z toho sama uděláš závěr..
Já jsem měl dřív problémy se vstáváním,nic mne nedostalo ve čtyři ráno z postele.Jednou mne napadlo dát si každé ráno semtex..byla zima,tak jsem si jej nechával za oknem vychladit a každé ráno s oblibou popíjel,přestal jsem zaspávat a všechno bylo OK.Jenže za týden,možná dva už mi nestačil jen ráno.Začal jsem jej pít i po práci(praxi) a brzy se stalo,že jsem v noci nemohl usnout.Dopadlo to katastrofou a prostě jsem se musel tzv. hodit marod,abych se z toho vzpamatoval a vyléčil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jednou pred nocni jsem vypila napoj Energy a bylo to tak hnusny,ze jsem vse vyzvracela a od te doby si nic takoveho nedam.Radeji jdu do prace odpocinuta,pred nocni si dve hodky schrupnu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Většina běžně dostupných energy nápojů funguje na principu dodání do těla množství cukru a kofeinu To znamená ale zvýšení energie na chvíli.
Já mám otestován N1 od Nutrilite, který obsahuje quaranu a působí několik hodin, je to indivindy podle člověka. Ovšem vřele doporučuji velmi nepravidelné užívání.
Doplňuji:
Už jsem nestihla napsat, že to je pouze mini lahvička, která se vejde do každé kabelky nebo kapsy.

Upravil/a: ReHu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Vřele Vám doporučuji ASCOFFIN sáčky a nebo ASCOFFIN PLUS sáčky.je to od firmy BIOMEDICA.Je to k dostání v lékárnách v balení po deseti sáčcích za cca 50kč.Je to vysoká dávka kofeinu a vitamínů----ZAJ-PO
Doplňuji:
Je to doplněk stravy.Teď jsem se dívala na momentální cenu která činí 94kč za deset sáčků.

Zdroj: www.biomedica-prague.cz

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Doporučuji RED BUL zrovna včera jsem musela být vzhůru až do 3 do rána a známá mi řekla,že si ho mám dát vypila jsem ho a skutečně jsem po něm tak unavená už nebyla a citila jsem se fit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nabubindes

chemie jako chemie, tobě evidentně vadí práce! nepracuj!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Energetické nápoje na mě vůbec povzbudivě nepůsobí, to spíš kafe nebo šopský salát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fallen Angel

Shock a Redbull. Shock jen ten zlutej a redbull ten tmavě modrej

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jerzy

Já ano,ale nechci aby to vypadalo jako reklama tak nevím,jak to sem uvést,ale pomáha mi specialni čaj co piju a speciálni nápoj.Rád vše vysvětlím přes email: krejji1@seznam.cz .Nebudu zde uvádět značku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
dagry

To nabubindes – máš pravdu v tom, že práce, kterou vykonávám mi opravdu vadí, ale pouze po psychické a zdravotní stránce. Takže tvou radu „nepracuj“ beru s rezervou, protože nevíš v jakém pracovním psychickém teroru pracuji. S radostí bych ti tam dopřála pobýt a po týdnu bys zdrhal, ale já zatím bohužel musím ještě nějaký čas vydržet.

před 5054 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

No ja nevim,jsem na tom podobne.Ale napoje ne-fakt nebrat,aspon takove co jsou k mani na kazdem rohu.Tentokrat poslechnu Annas,verim ze ma pravdu a dam vedet!

před 5055 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ReHu

Jen jsem chtěla podotknout, přípravek, o kterém píše zaj-po, obsahuje větší množství kofeinu, tak to asi nebude to pravé ořechové. Účinek stejný, jako běžné energy drinky.

před 5055 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dagry

Popelko, bylinky jsem užívala jako první … a nic, tak proto ta má otázka, ale děkuji.

před 5056 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek