Filip84

Mátě někdo adress Ahoso Vidaho, syna nejvyššího? 😃

Aby mu mohl Savier napsat, protože tady: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-vyrovnat-s-tihou-sveta se ptal na to, kterak se s tíhou světa vyrovnat patří a dostal „moudrou“ radu, že se má obrátit na nejvyššího.

Na nejvyššího se nemůže obrátit, protože nejvyšší je (nějaký) bůh a bůh je domněnka. Domněnka nepokecá, neobejme, nepláče, nebydlí. Asi to bude tím, že není, no, v každém případě mu nepomůže! 😅

Tak mne, čistě, napadlo, že kdyby se obrátil na syna nejvyššího, kterého známe – poznal ho Bohuš (https://www.csfd­.cz/film/1524-dedictvi-aneb-kurvahosigutntag/preh­led/). No jo, jenže už Bohušovi Ahoso Vidaho, syn nejvyššího, říkal (respektive, říkal mu to jeho bratr, kdyby, jako, chtěl někdo řešit detaily nepodstatný!), že nemá telefon, no a Bohuš, že nevadí, že budou faxovat.

No, tak kdyby na něj měl někdo adress, nebo faxový číslo, prosím, napište to sem, ať mu může Savier napsat, aby už měl, konečně, pokoj a už jsme se všichni a pořád měli jenom dobře! 😂

Nejlepší odpověď
aliendrone

Já nwm jak ve tvém vyvozování/od­vozování, ale to, že se někdo domnívá, že Bůh je (nebo naopak není) přeci neimplikuje samotnou (ne)/existenci Boha (potažmo (ne)/možnost k němu mluvit). 🙂

On totiž může být (či nebýt, toť otázka – přímo aliendronovská 😉 😁 ) naprosto nezávisle na úvahách o jeho (ne)/existenci. Pamatuj na Bolkovo >>>
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=zRSO7IxOD­g4&ab_channel=VHSrip

😉 😁 😁 😁

Další odpovědi
Rokio

Jako nejvyšší, pokud není bůh, by mohla být matka příroda nebo sám vesmír.

Dále velmi vyspělá mimozemská civilizace na úrovni bohů, která stvořila člověka a proces trval miliardy let.

Filip84

Rokio🤪: Sorry, jako, ale na to se nikdo neptá. Tys tu otázku nečetl, nebo co? 🙄

Prachobyčejný spam.

Rokio

Filip: Četl jsem ji, ale neporozuměl jsem ji.

Filip84

aliendrone: Zase: takto otázka nestojí, stojí takto:

lidé k různým bohům hovoří tisíce let, není však žádný důkaz o tom, že by jim, kdy, ti bohové odpověděli.

Je to jak ta pilulka pro mrtvý, co vyvinuli v SSSR: to dáš mrtvýmu a můžeš si s ním ještě 30 minut po jeho smrti povídat. Má to, ovšem, jednu vadu na kráse: on ti nebude odpovídat! 🤷‍♀️😅

Eo ipso: Savier si, samozřejmě, o svým problémů může popovídat s bohy, démony, Satanem, intergalaktickým adminem, předsedou presidia Nejvyššího sovětu Intergalaktické sovětské federativní socialistický republiky, s andělem, cum succubae, etc. etc., ovšem bude mu to platné, jak mrtvýmu fusekle: odpovědi se nedočká.

S tím údajným synem nejvyššího, Ješuou ben Josef, anarchistou, který měl úspěch, je to stejný příběh: nikdy ho nikdo neviděl, pravděpodobně někdo takový žil, ale jenom pravděpodobně (arciť je ta pravděpodobnost vyšší, než existence jeho „fotra“!), no, v každým případě už téměř 2,000 let nikomu neodpovídá. Takže: sorry, jako! 🤷‍♀️😅

Tak jsem čistě soudil, že když by kontaktoval Ahoso Vidaho, syna nejvyššího, že by se nějaký odpovědi i, tak jako theoreticky, mohl dočkat. Že by mu to poslal dopisem. Nebo nafaxoval! 😂

P. S. Neber to vážně, je to v sekci zábava. Ale svou železnou logiku to, samozřejmě, má! 😃

aliendrone

Filip84>>> OK, kategorie „zábava“, to mi „lehce uniklo“. 😉 😁