Gus_Fring

Máte nějaký jazykový certifikát?

Jestli ano, tak který a jakou úroveň?

Nejlepší odpověď
VaclavZeman

Ja to nikdy nepotreboval. Rustinu mam ze zakladni a stredni, nemcinu z domova (taktez ale ze zakladni, stredni, ale i vysoke) a potom jsem se jako samouk ucil anglicky. A byl jsem na jedne hodine kurzu francouzstiny, tento jazyk se mi ovsem vubec nelibil.

Další odpovědi
Lotr2008

Nemám, i když umím rusky na vysoké úrovni (vyhrál jsem meiznárodní olympiádu v ruštině), výborně německy (moji rodiče byli rodili Němci z Moravy) a velmi slušně anglicky. V současné době někdy překládám něbo tlumočím. Pokud bys chtěl s něčím pomoci, napiš mi soukromou zprávu.

Rokio

Žádný nemám, ale anglický jazyk mám na B1, němčinu na A2 a španělsky umím přibližně 50 % A1.

Dochy

ne

Lotr2008

Odkud jste VaclavZeman?

Filip84

Já se musím domluvit se zákazníkem / hostem, a k tomu mi žádný papír nepomůže. „Erár chce deky? Tak prodávám deky.“ Když je tu teďka hodně Ukrajinců, tak se s nimi musím nějak domluvit. Když tady bude zítra hodně Korejců, budu se s nimi muset, nějak, domluvit.

Kdysi jsme měli v hospodě holku, co měla English Class, obchodní akademii, vyznamenání a certifikát z britštiny. Jo, jenomže jak volal Anglán, tak ona nebyla s to ani mu nabídnout víno. A s Amíkem se nedomluvila vůbec, tak to chápu, no, je to jiný jazyk. No jo, no, on byl z Floridy, co chceš! 🙂

Ne, o papíru to fakt není. To chce ouřad, ne, papír na všecko? A pak to podle toho vypadá.