Máte nebo jste někdo měl pejska z útulku?

Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Měli jsme kdysi dávno.

Další odpovědi
led

Nemám z útulku, ale moje psy boli „nechcené“.
Najhoršie, čo sa môže zvieraťu stať, je byť Vianočný darček, alebo odmena za vysvedčenie v rodine, ktoré nemá k zvieratám kladný vzťah.
Moje psy boli takéto vyhodené darčeky, ktoré si samé našli cestu k nám.

Elk

Měli jsme Žanetku – špice – z útulku 11 let a byl to krásný život s ní. Někdo ji vyhodil, když čekala štěňata a u nás se měla bezvadně.

dubraro

Pejska ne (z útulku ani jinak), ale kočku.

Drap

Žádného psa jsem z útulku neměl. Měl jsem jednoho nechtěného, ale znal jsem prostředí v kterém do té doby vyrůstal. Zabýval jsem se v životě poměrně dost o kynologii, psů jsem měl několik, ale ani žádného případného budoucího psa si z útulku nevezmu.
Ono je to sice velmi pěkné a humánní brát si zvířátka z útulku, ale zvláště lidé bez kynologických zkušeností u takového psa velmi mnoho riskují.