Avatar uživatele
dabel

Máte rádi plemono psa pittbul?Bojíte se jich?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? monkey, Monny před 4899 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ReHu

Mám ráda všechny psy.
Ale jestli se jich bojím? To nelze jednoznačně říct. VŽDY záleží na pánovi a výcviku.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Bohužel tímto plemenem si dodávají někteří lidé sebevědomí a někdy to má zlé následky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mojitek

monkey : tito psi byli vyslechteni k boji.Ano. Ale mezi sebou. K lidem jsou bezmezne duverivi a casto se stava ze se mazli i s uplne cizim clovekem. V USA k takovym psum porizuji jeste ovcaka nebo dobermana atd-aby je nekdo neukradl.Mel jsem moznost starat se o takoveto psy-PTB,RTW Argentinskou dogu..atd a muzu rict,ze jsou naprosto to naprosto mila stvoreni. Ale bohuzel v rukou psychopata je to samozrejme zbran. S nozem si muzete ukrojit chléb,ale taky s nim muzete zabít…
Tak asi tak
Doplňuji:
monkey : presne tak jak pisete. A je bohuzel pravda,ze prave tato plemena si velmi casto porizuji lide s ne prilis prikladnou povahou.Tito psi za to ale nemohou.Ja mam spis spatne zkusenosti s : krizenci,jezev­ciky.A je statisticky overeno,ze prevazna vetsina kousnuti cloveka psem pramenila ze strachu,z maleho sebevedomi toho psa.Na vedoucich prickach jsou tito psi kteri napadli cloveka: krizenci,jezev­cici,kokrspane­le,nem.ovcaci­.Ale je to opravdu o vychove a tudiz o cloveku.Kaz­dopadne bych nedovolil jakehokoliv psa sverit cloveku ktery vychove nerozumi nebo ma nejake psychicke problemy

Upravil/a: mojitek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Já mám respekt před každým psem , člověk nikdy neví co se mu v hlavě zrodí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
monkey

toto plemeno je klasifikováno jako bojové,je vyšlechtěné za učelem boje.krátká srst aby se za ni nedalo tahat,masité čelisti pro dobrý stisk,velice dobře osvalené končetiny,mimocho­dem bojoví psy mají potlačený práh bolesti…tolik stručná charakteristi­ka.osobně bych takového psa nechtěl.vím ten pes za to nemůže jaký je ale dá se od štěněte vychovat v dobrého společníka.....ale tak jako lovecký pes bude pudy volán do lesa s nutkáním lovit,tak i pittbul bude mít pudové volání být sem tam agresivní k jiným psům......všeobecné přešlechtěná plemena mají více neduhů…
Doplňuji:
pro mojitek:děkuji za upozornění,jste člověk který vlastnil toto plemeno což je neocenitelná zkušenost,já nechtěl aby má odpověd byla brána tak že tito psy jsou krvelačné bestie.to vůbec ne.jen jsem chtěl říct že toto plemeno je vyšlechtěno tak že má nejlepší předpoklady k případnému boji.to s tím nožem souhlasím na 100%výborné přirovnání…snad budete i vy souhlasit se mnou že toto plemeno si nemůže pořídit každý,oheň je dobrý sluha ale špatný pán-toto plemeno musí mít člověk pevně v rukou.pak je to výtečný společník…

Upravil/a: monkey

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Monny

Tyto psi se mi líbí ale mám z nich respekt.Hlavně by je nemněli mít lidi,kteří jim nerozumí.Nepatří lidem,kteří je mají jen proto,aby byli frajeři a mají komplexy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kajule

Sama mám Borderku a znám spostu takovýchto psů, kteří jsou o hodně hodnější než moje Bordera. A to doma nemám žádného grázla. Myslím si že je to hodně výchovou. Problémem u těchto psů je, že když kousnou, tak májí silnou čelist. ALe neřekla bych že je důvod mít znich strach.

před 4886 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek