Kazatel

Máte již nakoupené vánoční dárky?

A pokud ano, co to bude?

Odpovědi
paul1

Něco už máme, průběně nakupujeme už od léta každý rok.

GM

Ty hlavní mám koupené, zbývá dokoupit pro každého nějakou maličkost.

quentos

Ano. Například tradiční francouzský parfém (maminka si ho přeje každý rok).

evzahaj

Ja se tento rok rozsoupla a koupila jsem sestre zajezd na Maledivy https://sbala­val.cz/maledi­vy/200247146-eriyadu-island-resort.html no co si budem neni to nejlevnejsi, ale budou se vdavat, takze nejakej darek jim k svatbe dat musim :D jinak jestli jim to kvuli covidu zrusi, tak budu pekne na****a