Máte doma velkého ,nebo malého psa ?

Chtěla bych zjistit,jestli mají lidé více malých nebo vejkých psů.

Nejlepší odpověď
Jahoda

Mám dva psy. Nejsou ani obrovští, ale ani ti nejmenší. Spíše střední. Tak akorát 🙂 Jeden z nich je dokonce ještě štěně, ale vím, že bude také středně velký 🙂

Další odpovědi
rynek878

My máme doma plavého Amerického kokršpaněla,12kg­.ale také mu bude už 10let.Je to naše psí dítě.

aramah

A já? labradorku je to zlatíčko.

ReHu

Já mám 2 a obě jsou střední.

karbo

Já mám jednoho velkého (hlídacího) a druhého malého (na mazlení),ale z okolí vím že lidé mívají spíše malého domácího mazlíčka.

porse

tak mi máme velkyho novofunlana a je to takovej mazlící nouma, nehlídá jenom si hraje ( je mu 9 let)

oskar

Já mám kokršpaněla.

Bumbes

obojí – Jezevčíka a Brazilskou Filu

zdeny

Máme doma tři drobečky VELKÝCH ŠVÝCARSKÝCH SALAŠNICKÝCH PSŮ , dvě feny a psa . Cca 180 kg živé váhy , jsou to mazlíci a hlídači dohromady

BENYTA

Právě se nacházím na pozemku s jednou stafordšírskou terierkou,bude jí 8.8. 14 let,aprikot pudličkou trpasličkou z útulku,kříženým pinčem také z útulku,a stádem,tedy smečkou pěti trpasličích pinčů.
Takže tady vedou ti maličtí.

Čarodějnice

Mám Cane corso je větší hlídač,a perfektní k dětem.Chůva a hlídač v jednom.

kapka

Dvě střední kníračky /moje/ a anglický bulteriér /manžela/.

Chandler

Já mám velkého z kterého jde hned na první pohled respekt, ale je neškodnej :)

Ivanka99

Našli jsme našeho miláčka jako toulavé štěňátko. Měl tehdy 10 kg. Teď má 10 měsíců a 54 kg. Rasa? Neznámá, možná vlčák s leonbergrem. Povaha? Úžasná, proto lidičky pokud máte možnost pomoct nějakému chlupatému kamarádovi udělejte to. Budou vám neskonale vděčni. Měli jsme už pejska z útulku a byl taky skvělý.

kadusacek

máme tři,havaňáka 13let,jezevčíka 4roky,azlatíčko 1,5roku starého bernardyna.to je panečku trojka