Rokio

Máte doma psa a kočku?

poznámka: Před a není čárka, takže ano napište, pokud máte jak psa, tak i kočku.

Nejlepší odpověď
Jiří Bohumil

Má je sice rodina dcery, ale vzhledem k tomu, že bydlíme v jednom RD, tak pochopitelně i my.
V současné době 6 psů a koček asi 10–15. To nevím přesně, stavy se stále mění.
Dcera je veterinářka a některá zvířata u nás skončila po vyléčení, případně když je chtěli jejich majitelé i zdravé, utratit.

Další odpovědi
Drap

Ne

Anikitos

Ano, obojí, ale mám mnohem radši kočky než psy.

Mc Merkurion

… a počítá se i sousedova? … vona k nám teda chodí jen v noci, a pak když se okotí, máme asi lepší půdu, tak má u nás kotata, ale s naším pesanem se rádi nemaj (pochybuju totiž, že to co spolu provozujou je nějakej druh stíhacího sprintu, a že jen trénujou na závody) …

nyjono

Ano

aliendrone

Poměrně často hlídám „rodinné“ kočky – jsem jediný, kdo je nemá a když někdo odjíždí na delší dobu (dovolená apod.), jsem za trest hned PRVNÍ, komu se je snaží vnutit. (samozřejmě s průhlednou pochlebovačskou vyřídilkou, že „nikdo se o ně tak dobře jako já nepostará“, ale ono to kupodivu pořád funguje/zabírá… ;) :D :D)

Asi jsem jediný chlap na světě, který kupuje válečky na chlupy ve velkém, i když kočku nemám!!! :D :D :D