Miroslavst

Máte doma nějaké zvířátko?

Máte třeba psa?
http://www.psi­kralovstvi.cz/i­mages/reflex_ves­ta_merlin_2.jpg

Nejlepší odpověď
anonym

tak krásného pejska né,ale kočku jo,a když jsem jí zkusila dát reflexní vestu taky protestovala

Další odpovědi
BEAES

Náš dalmatin ji také od zítřka začne nosit, ať je pěkně vidět. Pokud nějakou seženu, mám pocit, že to bude nedostatkové zboží! No popřípadě nějakou spíchnu.

aramah

Já mám psa a tu vestu mu dávám ale jen vnoci protože je černá a bydlíme u silnice.Opravdu to funguje.

vecernice

A zase ty vesty!Já mám doma akorát dvě vodní želvy a těm nevím,nevím ta vesta?Pro pejska si jedu asi za čtrnáct dní,tak uvidíme jestli mu nezařídím šatník.

pusso

Náš mourek je veliká autorita,vybojuje si místo v posteli za"každe"situace.

GM

2 psy a 8 koček, mimo jiná zvířátka.

atriplex

králíka, mravence (chovám tři druhy) a sladkovodní krevety.