Avatar uživatele
Sarrow

Máte doma bibli?

Doplňuji:
Já osobně jsem nevěřící, ale o koupi bible už delší dobu uvažuji :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Vašekva před 3765 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Jsem nevěřící a vlastním bibli

Už mnoho let

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
beer

Jsem nevěřící a nevlastním bibli

Nevěřící ve smyslu víry náboženské. Svoji „bibli“ mám neustále kolem sebe – hlavně v přírodě, kdy stačí jen umět přírodu vnímat všemi smysly a přemýšlet..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Jsem nevěřící a vlastním bibli

Bible není jen základní ´literaturou´ judaismu (Starý zákon) a křesťanství (obě části), jde o knihy obsahující velkou spoustu zajímavých myšlenek a rozhodně stojí za to si ji přečíst – i několikrát.
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jsem nevěřící a vlastním bibli

V elektronické podobě oba zákony. Nedávno jsem si stáhl bibli pro 21. století.http://www­.bible21.cz/tex­ty. Taky korán i ďábelskou bibli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Jsem nevěřící a vlastním bibli

Bibli vlastním, něco z Bible znám, mám dokonce několik výtisků Bible, Problém je, zda se hodnotit jako věřící nebo nevěříci. Některé modlitby znám, ale do kostela moc pravidelně nechodím, spíše ztřídka. Otázka měla být položena, zda má dotyčný doma Bibli nebo ne, to je věc, která se dá dokázat, stejně jako, zda má někdo auto.
Obvykle věřící člověk bude bibli mít, nevěřící ne, takže 2. a 3. bod jsou vlastně zbytečné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

Jsem věřící a vlastním bibli

Zase chybi jina odpoved !!! …bibli mam a dokonce 2 ..jednu normalni druhou cernou (satanskou)..od Antona Szandora LaVey …ikdyz jsem verici tak nejsem verici v Krista ..ale je nezbytne znat i jina nabozenstvi…
proto oznacim … >>>Jsem věřící a vlastním bibli<<<
Doplňuji:
nejsem ani satanista …;D ale maj ji ciste ze zajmu jak.. uz jsem psal…

Upravil/a: badisko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Araxis

Jsem nevěřící a vlastním bibli

Měla jsem bibli kterou by měl přečíst snad i ne-věřící.Pujčila jsem jí dalšímu badateli a už se mi nevrátila.Četla jsem jí,podívám se ráda do kostela,věřím že co je v bibli se opravdu stalo ale nejsem 100% věřící.Modlitby nějake znám,třeba Zdravas Maria…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Stingo

Jsem věřící a vlastním bibli

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fifínek

Jsem nevěřící a vlastním bibli

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

Jsem nevěřící a nevlastním bibli

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Poklička

Jsem nevěřící a vlastním bibli

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vivistar007

Jsem věřící a vlastním bibli

Mám asi tak kolem 6 biblí různe napsaných, ale neberte ro tak jakoby bych byla závislý :).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hamon

Jsem věřící a nevlastním bibli

Jsem věřící, ale věřím v jiné… řekněme náboženství. Bibli jsem četl, ale sci-fi jsem nikdy neměl rád. A hlavně jsem proti katolické církvi, kterou považuji za nejhorší mafiánskou organizaci historie.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
romanhorak

kdo nemá doma Bibli, tady http://iclever­.cloud/vydani-bible/ si určitě vybere, jsou tam snad všechny u nás dostupné výtisky

před 2438 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek