Sarrow

Máte doma bibli?

Doplňuji:
Já osobně jsem nevěřící, ale o koupi bible už delší dobu uvažuji :)

Nejlepší odpověď
Drap

Jsem nevěřící a vlastním bibli

Už mnoho let

Další odpovědi
beer

Jsem nevěřící a nevlastním bibli

Nevěřící ve smyslu víry náboženské. Svoji „bibli“ mám neustále kolem sebe – hlavně v přírodě, kdy stačí jen umět přírodu vnímat všemi smysly a přemýšlet..

anonym

Jsem nevěřící a vlastním bibli

Bible není jen základní ´literaturou´ judaismu (Starý zákon) a křesťanství (obě části), jde o knihy obsahující velkou spoustu zajímavých myšlenek a rozhodně stojí za to si ji přečíst – i několikrát.
😉

anonym

Jsem nevěřící a vlastním bibli

V elektronické podobě oba zákony. Nedávno jsem si stáhl bibli pro 21. století.http://www­.bible21.cz/tex­ty. Taky korán i ďábelskou bibli.

Kelt

Jsem nevěřící a vlastním bibli

Bibli vlastním, něco z Bible znám, mám dokonce několik výtisků Bible, Problém je, zda se hodnotit jako věřící nebo nevěříci. Některé modlitby znám, ale do kostela moc pravidelně nechodím, spíše ztřídka. Otázka měla být položena, zda má dotyčný doma Bibli nebo ne, to je věc, která se dá dokázat, stejně jako, zda má někdo auto.
Obvykle věřící člověk bude bibli mít, nevěřící ne, takže 2. a 3. bod jsou vlastně zbytečné.

badisko

Jsem věřící a vlastním bibli

Zase chybi jina odpoved !!! …bibli mam a dokonce 2 ..jednu normalni druhou cernou (satanskou)..od Antona Szandora LaVey …ikdyz jsem verici tak nejsem verici v Krista ..ale je nezbytne znat i jina nabozenstvi…
proto oznacim … >>>Jsem věřící a vlastním bibli<<<
Doplňuji:
nejsem ani satanista …;D ale maj ji ciste ze zajmu jak.. uz jsem psal…

Araxis

Jsem nevěřící a vlastním bibli

Měla jsem bibli kterou by měl přečíst snad i ne-věřící.Pujčila jsem jí dalšímu badateli a už se mi nevrátila.Četla jsem jí,podívám se ráda do kostela,věřím že co je v bibli se opravdu stalo ale nejsem 100% věřící.Modlitby nějake znám,třeba Zdravas Maria…

Stingo

Jsem věřící a vlastním bibli

Fifínek

Jsem nevěřící a vlastním bibli

honza19hk

Jsem nevěřící a nevlastním bibli

Poklička

Jsem nevěřící a vlastním bibli

vivistar007

Jsem věřící a vlastním bibli

Mám asi tak kolem 6 biblí různe napsaných, ale neberte ro tak jakoby bych byla závislý :).

Hamon

Jsem věřící a nevlastním bibli

Jsem věřící, ale věřím v jiné… řekněme náboženství. Bibli jsem četl, ale sci-fi jsem nikdy neměl rád. A hlavně jsem proti katolické církvi, kterou považuji za nejhorší mafiánskou organizaci historie.

romanhorak

kdo nemá doma Bibli, tady http://iclever­.cloud/vydani-bible/ si určitě vybere, jsou tam snad všechny u nás dostupné výtisky