marci1

Máte dnes problém s internetem?

Nemohu stáhnout obrázky a už vím proč. 🙂 Týká se to Facebooku, WhatSappu, Instagramu i Messengeru.
https://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/509551-facebook-resi-velky-vypadek-problemy-ma-whatsapp-instagram-i-messenger.html

Nejlepší odpověď
Kepler

Já obrázky moc nestahuju, když tak z jiných webů. Jediný problém občas nastává ve včasném stáhnutí boxerek na WC. Asi bych měl víc dbát na životosprávu…

Další odpovědi
Palpatine

🙂

cochee

Tak to, to dá rozum, není problém s internetem, ale se sockosítěmi vlastněnými Fejzbukem.Teda on to je spíše problém těch sítí samotných, nikoliv uživatelův problém s nimi.

Kajoch

Se stahováním obrázků z jiných,nejme­novaných, vůbec žádný.Např.Facebook je u mne úplně mimo:)

jáára

Faebook BANNED!

anonym

Chtěli jste centralizovanou sociální síť, ano vy jste ji chtěli protože vy její uživatelé jste se na ní registrovali 🙂 nikdo vás nenutil, klidně jste mohli vybrat sociální siť Diaspora která se vyznačuje tím, že je decentralizovaná a nezávislá na jednom konkrétním subjektu a jeho datacentrech, tak rozsáhý výpadek by například u decentralizované sítě nehrozil, stejně tak by nebyl možný centrální sběr osobních informací v rozsahu který známe u facebooku. Nikomu to nedávejte za vinu, byla to vaše kolektivní spotřebitelská volba při které jste tyto aspekty prostě jen opomenuli zohlednit.

anonym

ve své odpovědi jsem se obul spíš do těch co v odpovědích obviňují facebook … marci1, nevztahuj to na sebe, v dotazu to samozřejmě nezaznělo. Přijde mi prostě jen směšné, když spotřebitel udělá chybnou volbu, na kterou byl včas upozorňován, a stejně ji udělá. A pak nadává na důsledky které z ní zjevně musely vyplynout.