Avatar uživatele
marci1

Máte dnes problém s internetem?

Nemohu stáhnout obrázky a už vím proč. 🙂 Týká se to Facebooku, WhatSappu, Instagramu i Messengeru.
https://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/509551-facebook-resi-velky-vypadek-problemy-ma-whatsapp-instagram-i-messenger.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 1764 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Odpoveď byla označena jako užitečná

Já obrázky moc nestahuju, když tak z jiných webů. Jediný problém občas nastává ve včasném stáhnutí boxerek na WC. Asi bych měl víc dbát na životosprávu…

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?marci1 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Palpatine

🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cochee

Tak to, to dá rozum, není problém s internetem, ale se sockosítěmi vlastněnými Fejzbukem.Teda on to je spíše problém těch sítí samotných, nikoliv uživatelův problém s nimi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kajoch

Se stahováním obrázků z jiných,nejme­novaných, vůbec žádný.Např.Facebook je u mne úplně mimo:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

Faebook BANNED!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Chtěli jste centralizovanou sociální síť, ano vy jste ji chtěli protože vy její uživatelé jste se na ní registrovali 🙂 nikdo vás nenutil, klidně jste mohli vybrat sociální siť Diaspora která se vyznačuje tím, že je decentralizovaná a nezávislá na jednom konkrétním subjektu a jeho datacentrech, tak rozsáhý výpadek by například u decentralizované sítě nehrozil, stejně tak by nebyl možný centrální sběr osobních informací v rozsahu který známe u facebooku. Nikomu to nedávejte za vinu, byla to vaše kolektivní spotřebitelská volba při které jste tyto aspekty prostě jen opomenuli zohlednit.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

ve své odpovědi jsem se obul spíš do těch co v odpovědích obviňují facebook … marci1, nevztahuj to na sebe, v dotazu to samozřejmě nezaznělo. Přijde mi prostě jen směšné, když spotřebitel udělá chybnou volbu, na kterou byl včas upozorňován, a stejně ji udělá. A pak nadává na důsledky které z ní zjevně musely vyplynout.

před 1758 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek