Čím to je?,všechny stránky se načítají,jen odpovedi.cz nejdou,čím to může být??

Nejlepší odpověď
rynek878

mám nainstalovaných 5 prohlížečů a ve všech to jede bez problémů.Chce to občas promazat tempory files(dočasné soubory),cooki­e,historii a mělo by to makat.

Další odpovědi
ReHu

Používám mozillu fir.
V pohodě.

Michal Kole

Zkuste vyprázdnit cache v prohlížeči a DNS cache.

Miroslavst

Já používám mozillu a také se setkávám s tím, že na stránkách odpovědí se někdy načítá dost dlouho, popř. blokuje jiné stránky.
Už jsem si zvyknul.

Berušinka

Trochu jsem nepochopila otázku, ale jestli dnes máte problém s internetovým vyhledáváčem, tak nejste sama. Dnes mi to blblo celý den, až jsem se našvala a stahla si mozillu. Mam internet explorer, se kterym jsem doposud neměla žádný problém. Zajímavé – mozilla „fakčí“ bez problému.