Sůwa

Máte mobilní připojení USB od Vodafone?

Minulý týden jsem i tady řešila problémy s Avastem a následně s celým systémem. PC jsem nechala přeinstalovat a připojila se na netbook. Objevila se nabídka aktualizace Vodafone, tak jsem ji spustila a nastal malér. Vylepšení se jmenuje Broadband, vypadá zdánlivě dobře, jenže dobře nefunguje. Dnes jsem to musela pod telefonickým vedením technika Vodafone odinstalovat a vrátit se k původní verzi. Zajímá mne, jestli s tím už má někdo zkušenost a případně před tím varovat. Jsem v místě s velmi silným signálem 3G, ale co hodinu mne to vypnulo, dokonce mi to napsalo radu, abych se přemístila do míst se signálem 🙂. Nebylo možno ani stáhnout soubor cca 20 MB.
Doplňuji:
Já to nepsala, abych se svěřila, ale abych upozornila případné další postižené. Produkt Broadband nemá vychytané nedostatky a stejně jako já může dopadnout i někdo další.

Nejlepší odpověď
suaeda

Mám připojení internetu 3g již 2 roky od vodafone. Používám modem, který již není v nabídce operátora. Má výhodu, že má externí anténku. Problémy s připojením zatím (musím zaklepat) nemám. Rychlost pokud občas měřím na http://www.spe­edtest.net/ tak dosahuje slušných výsledků.
Průměrně se pohybuje Down.1,6 / Upl.0,6 Mbps, ale ping bývá slabší 160 ms.
A pokud mi něco běží tak raději nic nového neinstaluji.

Další odpovědi
Pájo

Mám mobilní připojení USB modem od Vodafone.
Mám i novou aktualizaci a vše funguje bez problémů.

Děda Louda

Ne.