Rokio

Máte blog? Pokud ano, máte na něm hodně článků? Jste ostříleným blogerem/blogerkou?

V případě, že máte blog, máte na něm mnoho článků? Na jaké téma máte blog? A jak se jmenuje váš blog?

Odpovědi
Malvína

Nevedu blog, neměla bych na jeho vedí čas a hlavně by mě to ani nebavilo. Což je to nejvíce podstatné. Stačí mi si procházet zdejší Odpovědi a sem tam nějaké sociální sítě. Také občas brouzdám jen tak po netu a rozšiřuji si obzory. Toť má veškerá aktivita na internetu.

Muffz

Měl jsem blog kdysi, psal jsem tam různé povídky, básně, kaligramy. Pak jsem ho zrušil, protože se na to (nečekaně) nikdo nedíval :) .
Plánuji si udělat blog nebo web na minipočítače a jejich programování, ale to až se mi bude chtít.