Gus_Fring

Co mají lepší komiksy, (třeba trafikové komplety či série), co lepší filmy (MCU vs DCEU) a co lepší postavy/charaktery?

Dnes jsem se bavil s kamarádem na toto téma. Co podle vás má lepší komiksy, (třeba trafikové komplety nebo série), co lepší filmy (MCU vs DCEU) a co lepší postavy/charaktery?

Marvel vs DC

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Odpovědi
DoTazatel

V komiksech je to dopodrobna, je jich velké množství, které se táhne roky a zaměřují se třeba pořádně do detailu na určité hrdiny. Je to nesčetné množství (připomínajících se) příběhů, událostí.

Postavy jsou pochopitelně lepší v komiksech, je to na ně víc zaměřené a je to původ (ze kterého filmy čerpají). Jsou tam silnější, víc vyobrazeni, je to tam víc sci-fi v těch komiksech plné neuvěřitelných technologií, magie, událostí, dimenzí,… daleko vic možností a prostě víc všeho.

Ve filmech to vidíš „na živo.“ He to skutečně hrané.

Komiksy mají prý Marvel i DC podobně dobré a existují i jiné komiksy než od těchto dvou. Filmy DC točit neumí (když nepočítám batmanovu trilogii). Matvel vládne na poli filmů jako Marvel Universum. Seriály mělo dobré i DC.

Reezo

Já osobně jsem fanda Marvelu a odpůrce DC. Je to z toho důvodu, že mi filmy od DC jsou takové divné, nudné a relativně snadno předvídatelný.
Například pokus DC s Justice League byla naprostá předvídatelná nuda, kdy jsem od začátku do konce věděl, že to bude Superman, kdo to bude muset vyřešit.

DoTazatel

*prolínajících