Co mají lepší komiksy, (třeba trafikové komplety či série), co lepší filmy (MCU vs DCEU) a co lepší postavy/charaktery?

Dnes jsem se bavil s kamarádem na toto téma. Co podle vás má lepší komiksy, (třeba trafikové komplety nebo série), co lepší filmy (MCU vs DCEU) a co lepší postavy/charaktery?

---

Marvel vs DC

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Odpovědi:

Pokročilý

V komiksech je to dopodrobna, je jich velké množství, které se táhne roky a zaměřují se třeba pořádně do detailu na určité hrdiny. Je to nesčetné množství (připomínajících se) příběhů, událostí.

Postavy jsou pochopitelně lepší v komiksech, je to na ně víc zaměřené a je to původ (ze kterého filmy čerpají). Jsou tam silnější, víc vyobrazeni, je to tam víc sci-fi v těch komiksech plné neuvěřitelných technologií, magie, událostí, dimenzí,... daleko vic možností a prostě víc všeho.

Ve filmech to vidíš "na živo." He to skutečně hrané.

Komiksy mají prý Marvel i DC podobně dobré a existují i jiné komiksy než od těchto dvou. Filmy DC točit neumí (když nepočítám batmanovu trilogii). Matvel vládne na poli filmů jako Marvel Universum. Seriály mělo dobré i DC.

Bronzový

Já osobně jsem fanda Marvelu a odpůrce DC. Je to z toho důvodu, že mi filmy od DC jsou takové divné, nudné a relativně snadno předvídatelný.
Například pokus DC s Justice League byla naprostá předvídatelná nuda, kdy jsem od začátku do konce věděl, že to bude Superman, kdo to bude muset vyřešit.

Diskuze k otázce

Pokročilý

DoTazatel

*prolínajících

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 1217
Zlatý annas 1106
Zlatý quentos 922
Zlatý mosoj 595
Zlatý led 589
Zlatý marci1 572
Zlatý hanulka11 555
Zlatý Kepler 436
Zlatý gecco 433
Zlatý iceT 399

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.