simsalabim

Mapa Afriky s popsanými řekami, jezery pohořímy ad.

Neměl by něko takový obrázek? Mapu Afriky doma vážně nemám a zítr píšem tes ze zememěpisu…
Doplňuji:
Dobře, ale já říkala OBRÁZEK. Google už jsem prohledala, ale jsou tam jen popsané části Afriky. Žádné řeky, pohoří ani jezera tam popsána nejsou.

Odpovědi
hanulka11

zde si určitě vybereš
http://www.go­ogle.cz/search?q=Ma­pa+Afriky+%C5%99e­ky+%2C+jezera+a+po­ho%C5%99%C3%AD&rls=com­.microsoft:cs:IE-SearchBox&ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=ie7&rlz=1I7AD­RA_cs&redir_es­c=&ei=5-uRTYnaHs3EswbxsLDQBg

dudu

Hanulko, opravdu se domníváte, že je správné podporovat lenošné a nepořádné žáčky, kteří navíc malinko lžou? Alas patří mezi školní pomůcky poskytované školou a znalost orientovat se na internetu je u této slečny taktéž zcela zřejmá? Nedávno jsem zíral jako nemocné tele, když z osmi dotázaných věděl pouze jeden, kterým kontinentem protéka „říčka“ zvaná Nil!!