Avatar uživatele
hapiky

Máme již zimu za sebou?

Také se vám zdá, že je typický jarní den?

Dodatek: Já žasnu. Od rána jsem na severu Moravy a slunce svítilo od rána. Teplota šest stupňů + .

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 1594 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Při pohledu z okna vidím že je vše zmrazeno, všude bílo a sníh stále padá. Takto si jarní den nepředstavuji a myslím, že zima je teprve před námi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Tw!st

Kéžby, Leden je ještě před náma.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jirka F

To bych neřekl spíše je před námi.Před chvíli u nás padal dešť se sněhem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

No,
když sněží a mezi tím prší, je šedivo… pro mne tedy není " typický jarní den" :)
Netroufám si odhadnout, jaká bude, kde zima.
Leden se ještě nepředvedl.
Únor bílý, kdy pole sílí také ne…

Upravil/a: da ny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Z astronomického hlediska budeme mít první zimní den 22.12. – zimní slunovrat. Ani klimaticky mi to zatím venku jako zima nepřipadá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

V polovině prosince určitě zimu za sebou nemáme. O tom se bude dát hovořit nejdřív tak v polovině března.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

Zatím máme, ale už nás dohání 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Nechval dne před večerem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Jarní počasí vypadá jinak, hlavně ta „atmosféra“. Neříkej že jsi jaro ještě nazažil. Právě jsem přijel ze Železné Rudy, bylo tam cca 30 čísel čerstvého sněhu.
To ale nemění nic na tom, že klimatické změny na naší planetě začínají finišovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

To sotva: tady dnes už 3× chumelilo, s velkými krásnými vločkami. To bydlím cca ve 400 metrech n.m.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… jako každej rok, okolo dušiček trocha mlhy a mrazu a na silvestra to přijde, na to nemusim bejt meterolog …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

No, ráno krásně, svítíčko slunilo, odpoledne u punčáku na náměstí u stromečku to taky šlo. Četla jsem někde, že zima má skončit zhruba s únorem 2020. Takže co? Uvidíme. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Roman71

Při troše štěstí se sněhu a mrazu ještě dočkáme i v níže položených místech, možná.. 🙂

Upravil/a: Roman71

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Nemáme. Ale samožejmě máme před sebou tento týden výrazně teplotně nadprůměrné období. Už jsem to tu dával, ale znovu přikládám odkaz na dlouhodobou předpověď ČHMÚ, kde to mají pěkně v grafech – co je dlouhodobý průměr a co nás čeká v nejbližších týdnech.

Zdroj: http://portal­.chmi.cz/pred­povedi/predpo­vedi-pocasi/ceska-republika/dlou­hodoby-vyhled-pocasi

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
orwell

da ny: dnes spíš platí „únor bílý, silničáři šílí“.

před 1595 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek