Jáji

Mám telefon Doogee X5 pro starý 4 roky a když projíždím Facebook nebo něco hledám tak se mi stane že se mi vypne 3×

Sám od sebe se mi vypne

Nejlepší odpověď
anonym

S malou pravděpodobností by za tím mohla být i softwarová příčina (ačkoliv se také domnívám že nejpravděpodobnější příčinu stanovil v odpovědi cochee). Abyste vyloučila vliv softwaru pokuste se jej uvést do továrního nastavení (wipe) viz postup https://www.sve­tandroida.cz/ob­noveni-do-tovarniho-nastaveni/

Další odpovědi
cochee

Zdá se, že baterie už má nejlepší léta za sebou. Podle mě nestačí dodávat energii, jakéžto množství telefon požaduje, následkem je pokles napětí baterie a to způsobí, že příslušné obvody v telefonu jej preventivně vypnou.

Kryšpín

Je unaven tak si dá pauzu