jijkr

Mám si vzít zítra batoh nebo to je zbytečné (jdu na sš)?

Nejlepší odpověď
quentos

když vzpomenu na gymnázium, tak 1.9. stačila igelitka se svačinou, papírem a tužkou.

Další odpovědi
chaa23

Já chodím na zš a jdu do 7. tř. Batoh si neberu máme jen jednu hodinu :) Takže si myslím, že není potřeba

Bedy

Na první školní den opravdu stačí jen nějaká taštička nebo malý batůžek pro nějakou malou svačinku a pak aby se tam vešla nějaká tužka a zápisník. Ve škole budete asi 2 hodinky – měl by se správně přečíst školní řád, pak by se měl nechat kolovat papír, kde se podepíšete, že jste byli seznámeni s obsahem školního řádu. Dostanete rozvrh hodin, třídní vám řekne nějaké další organizační věci a závěrem vás asi čeká krátká procházka po škole – třídní vám ukáže, kde máte šatny, kde je tělocvična, kde je eventuálně jídelna nebo nějaký bufet, kde je třeba aula školy apod. A pak hurá domů.

Lorelai

Já jdu do sexty, takže jakoby do druháku a beru si menší kabelku, máme jen jednu hodinu. Ale u vás na škole to může být jinak.